Home / Detoksyzator WN

Detoksyzator WN

Detoksyzator WN – oczyszczanie organizmu z toksyn

Detoksyzator-WNDetoksyzator to kolejne, po zapperze, urządzenie zaprojektowane przez Jana Taratajcio. Konstrukcja powstała na bazie generatora Rife’a i „Oscylatora Lakhovsky’ego” z lat 30-tych XX wieku. Służy do neutralizowania toksyn w organizmie.

Neutralizuje zarówno toksyczne substancje zatruwające organizm, jak i toksyny pochodzące z rozpadu drobnoustrojów powstałych po zabiegach zapperem.

Najnowszy model Detoksyzatora WN Jana Taratajcio został udoskonalony – nieco mniejsze są tarcze i zastosowano automatykę, dzięki której detoksyzator sam odmierza czas zabiegu – trwa on 10 minut.

Zabiegi przeprowadza się maksymalnie 2 razy dziennie przez około tydzień – 10 dni, bez względu na stan zdrowia i wiek. Wskazane są dodatkowo kąpiele w sodzie oczyszczonej (1 torebka sody na wannę), które wspomagają usuwanie z organizmu toksyn powstałych z rozpadu dużych ilości grzybów i pleśni.

Detoksyzatorem można również oczyszczać wodę i żywność.

 

 


  przejdź do SKLEPU

7 komentarzy

 1. lampke plazmowa przykladam do nosa i okolice zatok to po dwoch dniach katar minie, böle migdalow tez zginely przy rzykladaniu jej w okolicy ich.Jest bardzo skuteczna przeciwko tradziku. mialem zawsche problemy po goleniu. ta lampka mi poogla.

  pozdrawiam

 2. czy jakiś gabinet w szczecinie dysponuje Państwa detoksykatorem, i czy mozna poddac 3 letnie dziecko takiemu zabiegowi.Pozdrawiam

 3. Poproszę o o odpowiedź na następujące pytanie:
  czy w przypadku korzystania z Detoksyzatora są jakieś opcjonalne wskazania (istotne różnice) w temacie ubioru, dot. grubości odzieży ?

 4. Czy są jakieś przeciwskazania do używania Detoksyzatora, np. przy chorobach serca ?

  • Nie – nie ma. Ograniczenie związane jest jedynie z czasem trwania zabiegu (10 minut), ale i tak jest to wymuszone działaniem detoksyzatora, który po 10 min. sam się wyłącza.

 5. Marek z Wrocławia

  Używam już urządzenia Detoksyzator WN i Biorezonetor ( Zapper ) Pana Taratajcio od lipca. Powiem tak Detoksyzator WN + Zapper jest niesamowity w swoim działaniu bo usuwa i zmniejsza różne bóle w organizmie. Usuwa choroby z którymi ludzie walczą od lat. Bóle stawów , niegojące sie rany , bóle kręgosłupa , rózne rodzaje raka , różne bakterie i zakażenia , Głuchota ( utrata słuchu ) !!! Naprawdę urządzenia są bardzo wszechstronne w leczeniu. Wszystko sprawdziłem na pacjentach i nie jest to żaden pic czy ktoś mi za to zapłacił. Używam również do tego specyfików, krzem z borem , witamina C itd wszystko kupione w waszym sklepie. Ktoś pisał ze produkty są troszkę droższe niż w innych sklepach. Tak ale czy za 5-10 zł mniej chcesz kupic produkt u innych sprzedawców który jest nieoryginalny lub podrobiony i nie jest danym specyfikiem niż podany na etykiecie i tutaj wyjdzie jedna paczka ( oszczędności przy kosztach wysyłki ).
  Uważam że Pan Taratajcio umniejsza działanie swoich urządzeń żeby nie dać zbyt dużych nadziej kupującym urządzenia. Także proszę się nie bać przed zakupem i gwarantuję, że juz po 3-5 dniach użytkowania urządzeń wyniki są gwarantowane. Ktoś może mi zadać pytanie czy działały na każdego człowieka. Miałem 2 przypadki przez prawie pół roku, że nie podziałały ale nie z winny urządzeń. Po prostu ludzie się przestraszyli tych urządzeń i mieli strach w oczach po 1 sesji. Nie umiem wytłumaczyć ich strachu. Leczyłem za darmo więc nie chodzi o sprawy finansowe. Pozdrawiam grupę Taratajcio w imieniu swoim i wyleczonych pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *