Home / Książki Huldy Clark

Książki Huldy Clark

Hulda Clark opublikowała w Polsce trzy fenomenalne książki. Jeśli chcesz wziąć zdrowie we własne ręce, koniecznie je przeczytaj!

Hulda Regehr Clark jest dyplomowanym biologiem (ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie w Saskatchewan w Kanadzie). Studiowała też na Uniwersytecie McGill oraz na Uniwersytecie Stanu Minnesota, gdzie zajmowała się biofizyką i fizjologią komórki. Ukończyła też studia naturopatii. W 1985 roku opracowała technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała.

 .

kuracja życia„Kuracja życia”

Książka wydana w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie, to najlepsza inwestycja w Twoje zdrowie. Będziesz zszokowany, kiedy dowiesz się, ile niebezpiecznych i trujących substancji wchłania codziennie Twój organizm. Że czasem wystarczy wyrzucić na śmietnik dywan wydzielający rakotwórcze toksyny, pozbyć się garnków zatruwających Cię niklem, czy plomb zawierających rtęć, a radykalnie poprawi się stan Twojego zdrowia.

Będziesz zaskoczony tym, że najprawdopodobniej jesteś nosicielem grzybów lub pasożytów. Że niektóre z nich powodują raka. I dowiesz się, jak w prosty i bezpieczny sposób możesz się ich pozbyć.

KSIĄŻKĘ ZAMÓW TUTAJ:

kuracja-zycia-clark

.

C

 „Przepisy i Porady Zdrowotne dr Clark„

To genialne uzupełnienie słynnej „Kuracji Życia”. Koncepcja pożywienia jako lekarstwa to nie jest nic nowego, ale te przepisy to nowość! Znajdziesz tu pokarmy, które Ci pomogą – nieważne, czy walczysz z wirusem, bakterią bądź pasożytem. Czy cierpisz z powodu zmęczenia, czy gnębią Cię inne niezidentyfikowane dolegliwości.

.

  KSIĄŻKĘ ZAMÓW TUTAJ:

C

 

„Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych”

Książka uczy jak chronić się przed nowotworami i mówi jak je niszczyć. Przy użyciu ziół i zappingu. Po to, by wyleczyć – a nie jedynie leczyć – najbardziej przerażającą chorobę naszych czasów.

 .

 

 KSIĄŻKĘ ZAMÓW TUTAJ:

 

Inne doskonałe książki, które możesz zamówić tutaj:

 

Woda utlennionaIvan Nieumywakin – „Woda utleniona na straży zdrowia”

Jak przy pomocy wody utlenionej (czyli nadtlenku wodoru) usuwać z organizmu patogenną mikroflorę: grzyby, bakterie, wirusy.

Książka zawiera pełny opis słynnej metody Nieumywakina, w tym przygotowanie, optymalne dawkowanie i rezultaty kuracji.

 

.

Jerzy Zięba – „Ukryte Terapie – Czego ci lekarz nie powie”ukryte terapie

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce znać najważniejsze fakty dotyczące skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom. Książka podaje informacje, które nawet w środowisku medycznym są zupełnie nieznane. To jest prawdziwy przełom w sposobie patrzenia na nasze zdrowie. Możemy radykalnie poprawić swoje zdrowie, a nawet wyjść z ciężkich chorób poprzez odpowiednie odżywianie się, czy wspomaganie odpowiednimi suplementami. Możemy wyjść z „nieuleczalnych” chorób, a jak – to trzeba przeczytać samemu.  Ta książka to najlepiej zainwestowane pieniądze w nasze zdrowie!

Jerzy Zięba – „Ukryte terapie, część 2”

Druga część znakomitej książki Jerzego Zięby.

 

 

.

.

cholesterol

Uffe Ravnskov – „Cholesterol. Naukowe kłamstwo”

Masz zbyt „wysoki” cholesterol? Koniecznie przeczytaj tą książkę! W swojej książce dr Ravnskov obala wiele powszechnie uznawanych poglądów dotyczących cholesterolu oraz jego wpływu na powstawanie choroby wieńcowej serca i miażdżycy. Wskazuje na karygodne błędy, niedbalstwo, tendencyjność czy wręcz kłamstwa, jakimi posługiwano się, aby osiągnąć takie wyniki, jakich oczekiwano. Skandaliczne manipulacje danymi statystycznymi opisuje i wyjaśnia w prosty i zrozumiały sposób.

.

 olej kokosowy„Cud oleju kokosowego” – Bruce Fife

To dopiero wydarzenie! Ostatnie badania potwierdziły dobroczynny wpływ oleju kokosowego na zdrowie. Mimo tego, że należy on do tzw. tłuszczów nasyconych jego skład różni się i nie tyle nie zagraża zdrowiu ale wręcz zapobiega chorobom!
Od tysięcy lat miliony ludzi na terenie Azji, Oceanii, Afryki i Ameryki Środkowej wykorzystują kokosy i olej jako główne źródło pożywienia. Cieszą się oni znacznie lepszym zdrowiem niż ci z Ameryki Północnej czy Europy, którzy go nie jedzą. Wielu z tych ludzi, by utrzymać się przy życiu, swoją dietę niemal w całości opierali na kokosie. Nie chorowali na serce, raka, zapalenie stawów, cukrzycę i inne współczesne zwyrodnieniowe choroby, a przynajmniej do chwili, kiedy porzucili swoją tradycyjną, bazującą na kokosie dietę i zaczęli jeść współczesne pożywienie. Czy trzeba lepszej rekomendacji?

Zobacz więcej książek:

 

 

Czytaj dalej>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *