Home / Zabiegi

Zabiegi

Zabiegi, czyli zapper Nunczako w działaniu

Zobacz krótki film instruktażowy, pokazujący jak łatwy w użyciu jest zapper Nunczako. Do tego informacje, jak i kiedy przeprowadzać zabiegi.

Jak uruchomić zapper Nunczako

Po zdjęciu folii zabezpieczającej elektrody i dokręceniu przewodu elektrycznego do jednej z rączek, należy je wziąć w obydwie dłonie (nie ma znaczenia, w które). W celu zwiększenia kontaktu dłoni z elektrodami dobrze jest nawilżyć dłonie lub użyć żelu wodnego. Elektrody-rączki można też owinąć wilgotną chusteczką.

W dolnej części jednej z elektrod znajduje się włącznik, który należy przełączyć z pozycji „0” na pozycję „I”. W tym momencie zapali się zielona dioda, umieszczona w górnej części elektrody (z której wychodzi przewód elektryczny). Sygnalizuje ona działanie baterii (9V lub akumulatorek), ale zapper w tym momencie jeszcze nie pracuje. Dioda nie będzie się świeciła jeśli napięcie w baterii spadnie poniżej 7V (wtedy trzeba ją wymienić). Jest tak dlatego, że minimalne napięcie, jakie umożliwia rozrywanie błon komórkowych drobnoustrojów to około 6V.

Jak przeprowadzić jeden zabieg

Obok świecącej na zielono diody znajduje się trzyzakresowy przełącznik, który należy ustawić na pozycję „1”, a następnie nacisnąć znajdujący się obok przycisk, który uruchamia urządzenie, co jest sygnalizowane zapaleniem się niebieskiej (lub czerwonej) diody. W tym momencie rozpoczyna się zabieg na pierwszym zakresie częstotliwości.

Po około 3 minutach seledynowa dioda zgaśnie, wtedy – trzymając elektrody w obydwu dłoniach – przesuwamy przełącznik na pozycję środkową (drugi zakres) i znów włączamy przycisk. Ponowne zapalenie się czerwonej diody sygnalizuje działanie zappera.

Po zgaśnięciu seledynowej diody to samo robimy na zakresie „3”.

Po wykonaniu takiej sesji należy zrobić 20 – 30 minutową przerwę, a następnie wszystkie czynności powtórzyć w drugiej sesji oraz – po takiej samej przerwie – w trzeciej.

Jak często przeprowadzać zabiegi

W czasie choroby aparat należy stosować 2 do 3 razy dziennie – NIE WIĘCEJ!!! – ze względu na ilość uwalnianych toksyn, których organizm nie jest w stanie wydalić. W celach profilaktycznych aparat używa się 2 do 3 razy w tygodniu.

UWAGA – po każdym zabiegu wskazane jest spożywanie jogurtu lub kwaśnego mleka w celu odbudowania flory bakteryjnej.

Inne sposoby trzymania zappera

W przypadku chorób organów znajdujących w tułowiu (nerki, żołądek, wątroba itp.) elektrody, czyli rączki powinno się umieszczać pod pachami lub na linii pacha – krocze, lub – jedna pod plecami, a druga na brzuchu, tak żeby prąd popłynął po linii prostej przez chore miejsce.

W przypadku grzybicy np. na ręce, najlepiej jedną rączkę trzymać w dłoni (namoczonej) a drugą, owiniętą w mokrą szmatkę, pod pachą lub w zgiętym łokciu, tej samej ręki.

Podobnie jest z nogami – jedna rączka np. pod stopą, a druga pod zgiętym kolanem lub w kroczu.

Jeżeli chodzi o choroby gardła i głowy, to jedna elektroda powinna być mieszczona np. pod pachą, a druga dociśnięta do szyi lub przyłożona do wilgotnej skroni. Nie wolno jej dociskać gołą ręką, bo część prądu popłynie po ręce. Dociskać należy tylko przez izolację np. folię lub suchy ręcznik.

Konstruktor zappera – czytaj dalej >>

42 komentarze

 1. Witam. Czytam tu te wszystkie pytania i odpowiedzi to bardzo interesujący temat. W związku z dzialaniem zappera który niszczy w organiźmie bakterie wirusy grzyby , przyszło mi do głowy takie to pytanie, wścieklizna to choroba wirusowa na ktora jak do tej pory nie ma lekarstwa jako takiego, sa natomiast stowowane szczepienia ochronne, a jest to chorba na ktorą umiera tylko w samych Indiach około 60000 tysięcy ludzi rocznie, ja wiem że w Polsce przypadki tej choroby są rzadkie , ale w przypadku skuteczności zappera w niszczeniu wirusa wścieklizny można by uratowac wiele istnień ludzkich. Samo urządzenie nie jest drogie i nawet biedne kraje gdzie występuje ta choroba nie miałyby problemu z jego zakupem. Czy ktoś już nad takim zastosowaniem się zastanawiał?

  • „W czasie choroby aparat należy stosować 2 do 3 razy dziennie – NIE WIĘCEJ!!! ”
   3 razy po 9 minut nie działa, u mojego brata nie spowodowało usunięcia 17 patogenów.
   Trzeba stosować 9 razy po 9 minut 3 mc+ zioła i witaminy. WTEDY DZIAŁA I MAM BADANIA VOLLA, MAM ZERO TERAZ.
   POPRAWCIE ULOTKĘ PROSZĘ.

 2. Mam jeszcze jedno pytanie zanim zamówię zapper.
  Czy ktoś próbował wyleczyć tym cukrzycę, moja mama jest na nią chora, i jest to dość zaawansowany stan gdyż stosuje od 4 do 5 razy dziennie insulinę.Dokładnie nie wiem jaka to jest odmiana cukrzycy, ale mama jest bardzo szczupła z tego powodu.

 3. Czy podana przez Pana kuracja, która zabija grzyby, bakterie i inne patogeny w naszym organizmie nie zabija także bakterii i grzybów ułatwiających trawienie jelitowe? Przy dość częstym używaniu zappera nie prowadzi to do zaburzenia homeostazy? Nie mam wiedzy właśnie odnośnie możliwości regeneracji flory i fauny jelitowej.

  • Prąd zappera nie dociera (tzn. dociera w niewielkim stopniu) do wnętrza jelit, więc nie ma obaw o bakterie jelitowe, choć zalecamy dietę wspomagającą funkcjonowanie flory bakteryjnej.

 4. Ile dni można robić zalecany jeden zabieg dzienne?

 5. Stosuję biorezonator jedną końcówką w lewym ręku a kabel z drugiej końcówki jest odkręcony i dotknięty do języka.
  1. Czy to normalne, że co kilkanaście-kilkadziesiąt sekund czuję krótki impuls ?
  3. Czy tak powinno być, że na dosłownie na ułamek sekundy jest mignięcie w oczach podczas tego impulsu?
  3. Czy te impulsy i zmiana widzenia przez ułamek sekundy (mniej więcej tak jak szum w starym TV) są bezpieczne dla oczu?

 6. Czy ZAPPER pomoże w leczeniu kurzajek u dziecka 11 lat ? Są bolesne na podeszwie stopy…

 7. Zapper nie leczy. Zapper niszczy niektóre patogeny – proszę koniecznie przeczytać książkę Huldy Clark „terapia życia” – jest to tam dokładnie opisane.

 8. Witam Serdecznie państwa.
  Czy Zapper pomoże w dolegliwościach takich jak:
  niedowaga, znamiona- 4 pieprzyki od urodzenia mam, dwa na plecach po obu stronach, na nodze, i jeden na środku klatki piersiowej.
  Mogą to być zmiany na skórze, pleśń, czerniak? Jak sobie z tym poradzić?
  W jaki sposób sobie z tym poradzić, przykładać elektrodę do tych znamion? Jedną w ustach a drugą przy tych zamianach?
  Dziękuję i pozdrawiam 🙂

 9. Witam
  Od trzech dni mam zapper nunczako 3-pozycyjny bio i mam dwa pytania:
  1) czy podczas trzymania zappera np. w dłoniach po włączeniu powinnam coś czuć(np. mrowienie) czy zupełnie nic(ja nic nie czuję więc nie wiem czy to jest normalne)?
  2)czy podczas wkładania elektrody do gleby trzeba ją czymś owinąć, żeby się nie ubrudziła czy też nie,ale w takim razie czy potem przed użyciem można ją wyczyścić i czy to nie spowoduje rozładowania?
  ,

  • Nie – nic się nie czuje w czasie pracy zappera, chyba, że odkręconą z jednej rączki końcówkę przewodu trzyma się w ustach (gdy np. zakażone są okolice zatok itp.) – wtedy wyraźnie czuć szczypanie. Zapper do ziemi wkłada się nieowinięty lub owinięty pergaminem, natomiast wyjmuje się i ew. czyści folią – tak by go nie rozładować. Choć wzięcie wtedy zappera samą dłonią nie jest błędem, bo już w tym momencie następuje przepływ energii do organizmu.

 10. W jaki sposób doładowywać BIO zapper energią orgonalną? Co należy dokładnie zrobić?

  • Wystarczy jedną elektrodę (tą z aluminiową końcówką) na ok. 2 godziny wsadzić do ziemi – to stąd pochodzi energią orgonalną. Tak ładujemy minimum raz na kilka dni.

 11. Ile tego Jogurtu trzeba wsunąć?
  W jaki sposób sprawdzić czy Zapper Nunczako 3-pozycyjny BIO trzeba dać do gleby? mam na myśli bioenergię orgonową.
  Czy zapper ''zabije'' flavobakterium?

  • Jogurt – regularnie 2-3 razy tygodniowo, choć ważniejsze jest czy jest to prawdziwy jogurt naturalny.
   Doładowanie zappera BIO należy robić minimum raz, dwa razy w tygodniu, zależy to też jak często wykonuje się nim zabiegi.

 12. Ale którą elektrodę?
  Ale namoczyć policzek wodą tak?
  Jeszcze mam takie pytanie, jakie są najlepsze baterie, które mają najwyższe napięcie, jakie polecacie? Energizer i Duracell będą dobre?

  • Nie ma znaczenia która to elektroda. Policzek powinien być lekko wilgotny by ułatwić przepływ prądu.
   Można użyć każdą dowolną 9 Voltową baterię, ja używam Energizer – pracuje dłużej niż te najtańsze.

 13. Jeżeli ktoś ma trądzik, to jak trzymać te elektrody, np jedna pod pachą a druga na policzku tylko przez co trzymać aby prąd płynął po policzku?

  • Elektrodę przyłożoną do policzka należy trzymać przez suchą chusteczkę, tak aby prąd nie płynął przez dłoń tylko bezpośrednio do twarzy.

 14. Tak czytam i czytam 🙂 Ale to nie jest to samo co przyłożenie baterii do języka, nie ma takiego działania jak zapper? To jeżeli sie usunie wszystko zapperem i dajmy jakimś suplementem to skąd one się będą namnażać, jeśli będziemy się zdrowo odżywiać? Nie rozumiem

  • O ile dobrze pamiętam, to jak przyłożysz palec jednej ręki do minusa baterii a palcem drugiej będziesz stukał w plus, to masz najprostszy możliwy zapper o częstotliwości takiej, ile razy wystukasz palcem w ciągu każdej minuty.
   Odnośnie drugiego pytania, jak usuniesz wszystko. Otóż pustka się zapełni. To co zjadamy nie zawsze jest jałowe, wolne od bakterii, dlatego musimy zapping uzupełniać spożywaniem probiotycznych mikroorganizmów. NIech one pierwsze wypełniają tę pustkę

 15. Czy jest to ściema czy nie – proszę zobaczyć film w zakładce \”Odkrycie\” – widać tam dokładnie co się dzieje z bakteriami w ciągu 2 minut oddziaływania na nie prądem, podana jest też częstotliwość tego prądu. Odpowiednimi drganiami można np. stłuc szkło, co nie jest żadną nowością i mechanizm takiego procesu od dawna jest znany.

 16. Przecież zapper zabija bakterie grzyby pleśnie w ciągu kilku minutach to jak może być efekt po miesiącu a nie po kilku minutach? Czy zapper to kłamstwo ?

  • Zgadza się, ale przecież są miejsca gdzie prąd dociera z trudem – np. do jelit, bowiem płynie głównie po ich ściankach. Poza tym patogeny ciągle się namnażają, dlatego to trochę czasu trwa. Kilka zabiegów zabija część bakterii/wirusów, dlatego powinno się je wykonywać przez minimum 2 tygodnie, a potem od czasu do czasu – profilaktycznie. Poza tym organizm trzeba wzmocnić i pomóc procesowi oczyszczania z toksyn (pisze o tym również Hulda Clark).

 17. Na pewno usunie się bakterie itp z jamy ustnej, próchnicę trzeba mechanicznie usunąć jeżeli jest na zębach, Bo jeśli masz czarne to pleśń na zębach, 3 pozycja zabija pleśnie. Sam stosuję do jamy ustnej po 3 cykle i mam czerwony język beż żadnych bakterii, brzydkiego zapachu nie ma.
  A tu taka ciekawostka,dawno było by lekarstwo na próchnicę tylko kto by chodził do dentysty.
  Proszę przeczytać ten artykuł- > http://pl.delfi.lt/rozrywka/rozrywka/prad-elektry
  Pozdrawiam.

  • Przy usuwaniu bakterii z jamy ustnej lub np. przy infekcji gardła (zatok, uszu itp.) dobrze jest okręcić przewód od jednej z rączek i włożyć go do ust, a drugą rączkę trzymać pod pachą – prąd płynie wtedy w pobliżu zainfekowanych miejsc.

 18. Wystarczy od czasu do czasu wyczyścić na sucho szorstką szmatką lub gąbką szorstką strona. Wodę utlenioną lepiej pić (parę kropel do szklanki). ważniejsze jest pilnowanie, by w czasie zabiegu dłonie lub elektrody były zwilżone.

 19. Nie, nie znam takiego przypadku.

 20. Jakie częstotliwości są zastosowane na poszczególnych zakresach (pozycjach)?

  • Zapper pracuje w 3 pasmach od 70-750kHz, a z zasady zabieg wykonuje się na wszystkich trzech zakresach. Falą główną jest częstotliwość podstawowa 30 kHz która została podniesiona i obniżona w górę i w dół co spowodowało rozszerzenie pasma podstawowego a za razem zwiększyło jego skuteczność gdyż powstało wiele harmonicznych.

 21. Proszę o info jak przechowywać zapper , czy należy odkręcać przewód, czy może być przechowywany w całości tzn połączony przewodem. oraz czy można czyścić i ewentualnie czym rączki zappera

 22. Czy dobrze rozumiem,dorosła osoba robi 3X dziennie po 3 sesje (czyli 3x 27min). 1 sesja to 3 cykle po 3+3+3 min

  • Nie tak. Jedną pełną sesję wykonuje się po kolei na 1,2 i 3 zakresie (przestawiając przełącznik). Na każdym zakresie (przełączniku) zapper pracuje po ok. 3 minuty, zatem cała, pełna sesja trwa ok. 9 minut. Są trzy zakresy po to, by zapper objął cały, pożądany zakres częstotliwości.
   I takich sesji w ciągu dnia można wykonać maksymalnie trzy. Czyli jednego dnia używamy zappera przez maksimum ok. 27 minut.

 23. Czy zapper może być stosowany przez dzieci. Jeśli tak, czy stosuje się dokładnie ten sam program jak w przypadku osób dorosłych?

  • Prąd z baterii jest bezpieczny, jednak zaleca się stosowanie zappera powyżej 3 roku życia, ponieważ dziecko ma dużo mniejszą masę ciała niż dorosły. W tym przypadku zappera stosuje się tylko poprzez trzymanie w rękach, do 2 x dziennie po jednym pełnym cyklu, przez kilka dni. Każdy cykl to 3 ustawienia suwaka (czyli 3 zakresy), bo każdy z nich pracuje na różnych pasmach częstotliwości. Profilaktycznie dziecko może trzymać zappera w rękach 1 – 2 razy w tygodniu – wtedy gdy jest podatne na choroby i infekcje .

 24. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Właśnie o to mi chodziło. Słyszałem, że zapper Nunczako ma być teraz wzmacniany. Zastanawiam się, czy jest sens przerabiania mojego (trzyzakresowy), ile by to kosztowało i czy w ogóle jest taka możliwość?

 25. Dziękuję za ważne pytania. Oto kilka wskazówek przesłanych przez Jana Taratajcio, mam nadzieję, że wyjaśnią poruszane kwestie:
  Minimalna odległość między przykładanymi elektrodami to kilka cm – one po prostu nie mogą się zwierać, podobnie w czasie zabiegu nie należy łączyć kciuków. Długość kabla z kolei ogranicza max rozstaw elektrod. Chodzi o jak najmocniejszy impuls płynący pomiędzy elektrodami i przez chore miejsca, tak by energia nie rozpływała się niepotrzebnie na całą masę ciała i nie była w ten sposób tracona.
  W przypadku chorób organów znajdujących w tułowiu (nerki, żołądek, wątroba itp.) elektrody powinno się umieszczać pod pachami lub na linii pacha –krocze, lub – jedna pod plecami, a druga na brzuchu, tak żeby prąd popłynął po linii prostej przez chore miejsce (najwięcej płynie w linii prostej ), a reszta rozproszy się po ciele.
  W przypadku grzybicy np. na ręce, najlepiej jedną elektrodę trzymać w dłoni (namoczonej) a drugą, owiniętą w mokrą szmatkę, pod pachą lub w zgiętym łokciu, tej samej ręki. Podobnie jest z nogami – jedna elektroda np. pod stopą, a druga pod zgiętym kolanem lub w kroczu.
  Jeżeli chodzi o choroby gardła i głowy, to jedna elektroda powinna być mieszczona np. pod pachą, a druga dociśnięta do szyi lub przyłożona do wilgotnej skroni. Nie wolno jej dociskać gołą ręką, bo część prądu popłynie po ręce. Dociskać należy tylko przez izolację np. folię lub suchy ręcznik.
  J.T.

 26. Potrzebna jest krótka, ogólna teoria ( zasada) przykładania elektrod (schemat), tzn – gdzie przykładamy jedną, a gdzie drugą i w jakich przypadkach, a także – jaki to ma wpływ na skuteczność działania; jaka może być najmniejsza odległość między tymi elektrodami na ciele, a jaka największa. Proszę podać kilka ważniejszych przykładów:(choroby, skaleczenia, stany zapalne, bolące kolano, łokieć itp). Chodzi mi o to, żeby nie przykładać źle, bo szkoda na to czasu, no i żeby maksymalnie wykorzystać możliwości urządzenia. Mam już zappera i to są moje wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *