Najnowsze artykuły

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach

Na stole leżą: ryba, orzechy, marchew, rzodkiew, cytryna, kabaczek, nasiona dyni, brokuły, mięso, pomidory

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach są najlepiej wchłaniane przez organizm, gdy są spożywane z pokarmami zawierającymi duże ilości tłuszczu. Różnią się od witamin rozpuszczalnych w wodzie tym, że są przechowywane w organizmie przez długi czas i powolnie wchłaniane, co jest bardzo korzystne dla zdrowia. Zobacz najlepsze źródła takich witamin.

Czytaj dalej »

Zatrzymać 5G! Apel naukowców

Wysokie maszty z antenami 5G i pustynna spękana ziemia bez roślinności i zwierząt szare ponure tło

Apel o zatrzymanie wprowadzania sieci 5G ogłosili naukowcy, lekarze, organizacje ekologiczne i obywatele z całego świata. Adresatem apelu są: ONZ, WHO, EU, Rada Europy i rządy wszystkich krajów. Naukowcy wzywają do natychmiastowego zaprzestania wdrażania sieci bezprzewodowej 5G, w tym satelitarnej.

Czytaj dalej »

Najlepsze zioła na nadciśnienie

Coraz częściej naukowcy sięgają do ludowej wiedzy o leczniczych właściwościach ziół i alternatywnych metodach leczenia. Okazuje się, że niektóre zioła mają bioaktywne cechy, które powodują, że można je określić jako znakomite zioła na nadciśnienie.

Czytaj dalej »

Tarczyca bajkalska – zioło długowieczności

Tarczyca bajkalska to zioło znane w Chinach już od ponad 2000 lat. Najnowsze badania wykazują, że jest to zioło, które doskonale wpływa na wiele schorzeń i jest unikalnym źródłem zdrowia, przedłużającym życie. To sprawia, że tarczyca bajkalska uzyskała określenie zioła długowieczności.

Czytaj dalej »

Najsilniejsze zioła przeciwwirusowe

Istnieje wiele silnych ziół przeciwwirusowych, używanych od czasów starożytnych, zapobiegających infekcjom wirusowym lub zmniejszającym ich nasilenie. Zioła przeciwwirusowe nie tylko pomagają zwalczać szkodliwe wirusy, ale także aktywnie pomagają organizmowi wyleczyć się w przypadku infekcji. Ponadto wspomagają układ odpornościowy, wzmacniając naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Czytaj dalej »