UA-48407778-1

Najnowsze artykuły

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach

Na stole leżą: ryba, orzechy, marchew, rzodkiew, cytryna, kabaczek, nasiona dyni, brokuły, mięso, pomidory

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach są najlepiej wchłaniane przez organizm, gdy są spożywane z pokarmami zawierającymi duże ilości tłuszczu. Różnią się od witamin rozpuszczalnych w wodzie tym, że są przechowywane w organizmie przez długi czas i powolnie wchłaniane, co jest bardzo korzystne dla zdrowia. Zobacz najlepsze źródła takich witamin.

Czytaj dalej »

Zatrzymać 5G! Apel naukowców

Wysokie maszty z antenami 5G i pustynna spękana ziemia bez roślinności i zwierząt szare ponure tło

Apel o zatrzymanie wprowadzania sieci 5G ogłosili naukowcy, lekarze, organizacje ekologiczne i obywatele z całego świata. Adresatem apelu są: ONZ, WHO, EU, Rada Europy i rządy wszystkich krajów. Naukowcy wzywają do natychmiastowego zaprzestania wdrażania sieci bezprzewodowej 5G, w tym satelitarnej.

Czytaj dalej »

Najlepsze zioła na nadciśnienie

Coraz częściej naukowcy sięgają do ludowej wiedzy o leczniczych właściwościach ziół i alternatywnych metodach leczenia. Okazuje się, że niektóre zioła mają bioaktywne cechy, które powodują, że można je określić jako znakomite zioła na nadciśnienie.

Czytaj dalej »

Tarczyca bajkalska – zioło długowieczności

Tarczyca bajkalska to zioło znane w Chinach już od ponad 2000 lat. Najnowsze badania wykazują, że jest to zioło, które doskonale wpływa na wiele schorzeń i jest unikalnym źródłem zdrowia, przedłużającym życie. To sprawia, że tarczyca bajkalska uzyskała określenie zioła długowieczności.

Czytaj dalej »