Home / Alt News / Amerykanie przeciwko przymusowi szczepień

Amerykanie przeciwko przymusowi szczepień

Już 130 000 Amerykanów podpisało się pod petycją przeciwko przymusowi szczepień. Tym samym Biały Dom może być zmuszony dać na nią oficjalną odpowiedź. Czy administracja Obamy zareaguje, czy też petycja pójdzie do pieca?

“Żaden człowiek nie powinien być zmuszany do szczepień wbrew własnej woli i wbrew osobistym przekonaniom religijnym. Składamy petycję przeciwko wszelkim obowiązkowym szczepieniom. Również przeciwko zmuszaniu do szczepień dzieci i stawianiu tego jako warunek ich uczęszczania do szkół publicznych i do przedszkoli. Dotyczy to również osób dorosłych pracujących w sektorze publicznym lub prywatnym.”

rodzice przeciwko szczepieniomTaką petycję do rządu USA podpisało już 129 100 Amerykanów.
Autorzy petycji wiedzą, że Biały Dom nie musi na nią zareagować, ale im więcej ludzi ją poprze, tym większa szansa, że personel Białego Domu będzie ją musiał wysłać do ekspertów i wydać oficjalną odpowiedź.

Do pieca nie da się jej wrzucić (jak to bywa z petycjami w Polsce), bowiem jest ona przygotowana w wersji online i umieszczona na oficjalnej stronie Białego Domu, gdzie można sprawdzać aktualny stan jej poparcia:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/prohibit-any-laws-mandating-force-and-requirement-vaccinations-any-kind/HW1B3YKz

Zobacz także:

Jerzy Zięba – wezwanie do zmiany systemu

Znakomite wystąpienie Jerzego Zięby w “Wagnerówce” z maja 2018 roku. Film powinien obejrzeć każdy, któremu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *