Śmiertelna służba zdrowia

Każdego dnia, na skutek infekcji, w amerykańskich szpitalach umiera 205 osób! Oznacza to, że w szpitalach rok w rok śmiertelnie zakaża się 75 tysięcy ludzi, którzy ze szpitali trafiają prosto na cmentarz!

Dla porównania to jest tak, jakby codziennie do oceanu wpadał jeden samolot pasażerski z całą załogą i wszystkimi pasażerami. Takie wydarzenia z pewnością przyciągałyby codziennie uwagę wszystkich mediów. Tymczasem powyższa informacja została opublikowana jedynie w The Washington Post (wydanie z 26 marca 2014) jako ciekawostka. Skupiono się raczej nad tym na JAKIE śmiertelne choroby zakażają się w szpitalach Amerykanie, niż na fakcie, że jednym z najniebezpieczniejszych miejsc w USA są szpitale.

Amerykańska służba zdrowia powoduje śmierć ćwierć miliona ludzi rocznie!

Media niezależne, komentując ten artykuł, dodają kolejne szokujące liczby. Bowiem amerykańska służba zdrowia w sumie powoduje śmierć ćwierć miliona ludzi rocznie!

W tej liczbie są jeszcze ofiary błędów medycznych, niepotrzebnych operacji, skutków szczepień i efektów współpracy z koncernami farmaceutycznymi, bo w wyniku skutków ubocznych brania leków, na tamten świat przenosi się rocznie ponad 100 000 Amerykanów.

Po raku i chorobach serca służba zdrowia jest główną przyczyną zgonów w USA.

Źródła: The Washington Post, Centers for Disease Control and Prevention

Zobacz także:

Jerzy Zięba – wezwanie do zmiany systemu

Znakomite wystąpienie Jerzego Zięby w „Wagnerówce” z maja 2018 roku. Film powinien obejrzeć każdy, któremu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *