UA-48407778-1

Detoksyzator WN

Detoksyzator – oczyszczanie organizmu z toksyn

 

Detoksyzator to kolejne, po zapperze, urządzenie zaprojektowane przez Jana Taratajcio. Konstrukcja powstała na bazie generatora Rife’a i oscylatora Lakhovsky’ego z lat 30-tych XX wieku. Służy do neutralizowania toksyn w organizmie. Neutralizuje zarówno toksyczne substancje zatruwające organizm, jak i toksyny pochodzące z rozpadu drobnoustrojów powstałych po zabiegach zapperem.


Detoksyzator – nowa konstrukcja, nowe możliwości

 

Detoksyzator Jana Taratajcio w najnowszej wersji został udoskonalony i usprawniony:

 • zastosowano mniejsze i wygodniejsze w montażu tarcze
 • nowy zasilacz ma dłuższy przewód – 130 cm
 • skrzynka sterownicza została zautomatyzowana – sama odmierza czas pracy trwający 10 minut i sygnałem dźwiękowym informuje o zakończeniu działania
 • zastosowano wygodniejsze i o większym rozstawie stojaki, na których montuje się tarcze.

Detoksyzator – instrukcja montażu

 

tarcze detoksyzatora należy zamocować na stojakach, przykręcając je nakrętkami 

 

 

 


gruby kabel zakończony kapturkiem samochodowym (fajką samochodową), należy nasunąć na wystającą z tarczy gwintowaną śrubę, tak aby nie wypadła w trakcie użytkowania (trzeba ją dobrze docisnąć)

 

.


druga tarcza ma na stałe przylutowany kabel (ten z czerwonym kapturkiem), który należy włożyć do gniazdka znajdującego się z tyłu skrzynki sterowniczej. Podobnie podłączamy czarny kabel zasilacza

 

.


urządzenie włączamy do stanu czuwania metalowym przełącznikiem ustawiając go w pozycji “do góry” – uruchomienie jest sygnalizowane zapaleniem się zielonej diody

 

 


detoksyzator uruchamiamy naciskając zielony przycisk startera. Na zegarze widać odmierzany czas (od 10 minut w dół). Po tym czasie sygnał dźwiękowy informuje o zakończeniu działania detoksyzatora

 

 


Jak sprawdzić czy detoksyzator działa poprawnie

 

Po zmontowaniu całości i uruchomieniu detoksyzatora możemy sprawdzić jego działanie. Wystarczy próbnik elektryczny przysunąć na kilkanaście cm w pobliże tarczy – tej, na której zamontowaliśmy kapturek. Próbnik zaświeci się. Druga tarcza jest ekranem (uziemieniem), więc nie wykazuje żadnych objawów świecenia.


Detoksyzator – zabiegi

Zabiegi przeprowadza się maksymalnie 2 do 3 razy dziennie przez około 7 – 10 dni, bez względu na stan zdrowia i wiek. Oczyszczanie kontynuuje się przez ok. 20 dni. Następnie stosuje się detoksyzator profilaktycznie, 2 – 3 razy w tygodniu.

Tarcze detoksyzatora ustawia się na wysokości klatki piersiowej, bo wtedy efekt przepływu plazmy (oddziaływanie pola elektromagnetycznego) przez ciało jest bardziej skuteczny.

Detoksyzacja organizmu powoduje, że powstaje w nim duża ilość resztek powstałych w wyniku rozpadu dużych ilości grzybów, pleśni i toksyn chemicznych. Organizm może nie nadążać z ich usuwaniem, więc trzeba wspomóc ten proces.

Wskazane są zatem dodatkowo kąpiele w sodzie oczyszczonej. Dajemy jedną torebkę sody oczyszczonej  na wannę i kąpiel przeprowadzamy co drugi, trzeci dzień, 6 razy z rzędu.  

Detoksyzatorem można również oczyszczać wodę i żywność. W tym wypadku zmniejszamy odległość między tarczami do 20 – 30 cm i między nimi ustawiamy produkty.

Detoksyzator służy również do oczyszczania pomieszczeń, np. zagrzybionych ścian. W tym wypadku tarcze ustawia się w pobliżu oczyszczanych miejsc w odległości ok. 1 metra od siebie, starając się nie przebywać w ich zasięgu.


 

  przejdź do SKLEPU

 

48 komentarzy

 1. Czy mogę używać Detoksyzator WN częściej niż 2-3 razy dziennie przy złym samopoczuciu przy odtruwaniu?

  • Tu jest taka sama odpowiedź jak w poprzednim pytaniu: wątroba potrzebuje trochę czasu na usunięcie z organizmu odpadów po zneutralizowanych toksynach, dlatego powinno się taki zabieg wykonywać raz dziennie i to całkowicie wystarczy. Przyspieszanie tego procesu nie jest wskazane.

 2. Czy mogę używać Detoksyzator WN częściej niż 2-3 razy dziennie przy złym samopoczuciu przy odtruwaniu?

  • Ponieważ wątroba potrzebuje trochę czasu na usunięcie z organizmu odpadów po zneutralizowanych toksynach powinno się taki zabieg wykonywać raz dziennie i to całkowicie wystarczy. Przyspieszanie tego procesu nie jest wskazane.

 3. Czy to urządzenie się wyczerpuje (traci na mocy/jakości) czy też można go używać latami?

 4. Witam
  Czy mogę używać detoksyzatora przy obturacyjnej chorobie płuc?

 5. Mam pytanie czy detoksyzator można używać przy astmie i obturacyjnej chorobie płuc.Mam na myśli wydzielający się ozon.

 6. Czy moge zakupić i wyslecie mi do Kanady?

 7. Czy jest możliwe zamówienie akumulatorowego detoksyzatora w minimalnych rozmiarach do montarzu w ubiór?

 8. Czy detoksyzatora lub lampy plazmowej można użyć do detoksykacji pożywienia?

 9. Witam
  Czy detoksyzator może pomóc w chorobie parkinsona?

 10. Czy Detoksyzator WN jest bezpieczny tzn. czy w przypadku dotknięcia do tarczy lub do dwóch tarcz na raz, nie porazi prądem?

 11. Dzień dobry, czy Detoksyzator i lampa plazmowa jest to to samo? Czy zappera i detoksyzatora mogą używać osoby z metalowymi częściami w ciele? Czym usunąć bąblownice?

  • Lampa plazmowa ma podobne działanie jak detoksyzator, tyle, że o znacznie mniejszym oddziaływaniu, można ją jednak stosować zastępczo. Wszelkie metalowe implanty nie są przeszkodą do stosowania zappera i detoksyzatora – można w tym wypadku stosować.

   • Rozumiem że detoksyzator jest silniejszy? Czy zapper i detoksyzator poradzą sobie z bablownica? Jeżeli tak to który? Podejrzewam, ze ten i wyższych częstotliwościach?

 12. Badanie bioresonansem TRIKOMBIN wykazalo u mnie 5 grzybow, 3 bakterie i 1 wirus. Czy musze kupic zapper i Detoksyzator czy wystarczy Detoksyzator. Od 30 lat choruje na RZS i jestem “leczona” przez lata kortyzonem i lzastrzykami obnizajacymi odpornosc. Przez te wszystkie lata zaden lekarz nie pomyslal o tym, ze chorobe moga powodowac grzyby i inne patogeny, wiec sama zaczalam szukac dla siebie pomocy.

  W koronach zebowych jest czesciowo zloto, czy wobec tego moge stosowac detoksyzator na zatoki i oczy, bo tam tez sa prawdopodobnie grzyby.

  • Do zwalczania grzybów, bakterii i wirusów przeznaczony jest zapper. Detoksyzator natomiast służy wyłącznie do usuwania z organizmu toksyn. Ale oprócz zappera warto równolegle zastosować zioła/suplementy. No i oczywiście z diety powinno się wyeliminować węglowodany proste (cukier, mąka itp.), bo inaczej grzyby ponownie zaczną się namnażać, tu jest więcej szczegółów dotyczących Candidy – to najczęściej występujący grzyb:
   https://www.altermedium.pl/zwalczyc-grzyba-candida/?v=9b7d173b068d

   • Jak czesto powinno się przeprowadzać tę 10 dniowa kurację oscylatorem? Co kilka miesięcy, raz w roku? Na jak długo starcza urządzenie? Czy tylko na te 10 dni?

 13. Hm też się zajmuję tym tematem trochę z innej strony ale bez tego (Detoksykacji) nie działa nic to podstawa jak wiadomo jeśli do brudnej wody dolejemy trochę czystej to woda nadal będzie brudna.

 14. Moje pytanie brzmi następująco
  Czy używając zappera bez detoksykatora WN organizm jest bardziej narażony na działanie toksyn (ponieważ będzie ich więcej po neutralizacji grzybów itp )
  Pytam bo na chwile obecna moja sytuacja finansowa nie pozwala mi na zakup obydwu urządzeń

 15. Czy mozna uzywac zappera i preparatow krzemowych w trakcie naswitlania radiologicznego?

 16. Ciekawi mnie, czy takim detoksyzatorem można naplazmować wodę?

 17. pytanie czy detoksyzator , pomoze pozbyć się toksyn , bo to jest teraz główny problem.

 18. chciałem zpytać jak ma sie sprawa z eliminacja bakterii boreliozy i koinfekcji oraz pożniejszy detox z toksyn . > czy są takie doświadczenia
  .

  • Oprócz zappera i silnych ziół (piołun, tymianek, czystek) do oczyszczania z toksyn warto zastosować owoce cytrusowe i olej z wątroby rekina do podtrzymania jakości krwi.

 19. zatrułem się aluminium, podczas spawania tego metalu ! co pan poleca

 20. Kupiłam detoksyzator czy mogę go używać równolegle z biorezonatorem czy powinny być jakieś odstępy czasowe? Czy dzieci też mogą korzystać czy jest jakieś ograniczenie wiekowe lub ilościowe?

 21. Poproszę o o odpowiedź na następujące pytanie:
  czy w przypadku korzystania z Detoksyzatora są jakieś opcjonalne wskazania (istotne różnice) w temacie ubioru, dot. grubości odzieży ?

 22. Marek z Wrocławia

  Używam już urządzenia Detoksyzator WN i Biorezonetor ( Zapper ) Pana Taratajcio od lipca. Powiem tak Detoksyzator WN + Zapper jest niesamowity w swoim działaniu bo usuwa i zmniejsza różne bóle w organizmie. Usuwa choroby z którymi ludzie walczą od lat. Bóle stawów , niegojące sie rany , bóle kręgosłupa , rózne rodzaje raka , różne bakterie i zakażenia , Głuchota ( utrata słuchu ) !!! Naprawdę urządzenia są bardzo wszechstronne w leczeniu. Wszystko sprawdziłem na pacjentach i nie jest to żaden pic czy ktoś mi za to zapłacił. Używam również do tego specyfików, krzem z borem , witamina C itd wszystko kupione w waszym sklepie. Ktoś pisał ze produkty są troszkę droższe niż w innych sklepach. Tak ale czy za 5-10 zł mniej chcesz kupic produkt u innych sprzedawców który jest nieoryginalny lub podrobiony i nie jest danym specyfikiem niż podany na etykiecie i tutaj wyjdzie jedna paczka ( oszczędności przy kosztach wysyłki ).
  Uważam że Pan Taratajcio umniejsza działanie swoich urządzeń żeby nie dać zbyt dużych nadziej kupującym urządzenia. Także proszę się nie bać przed zakupem i gwarantuję, że juz po 3-5 dniach użytkowania urządzeń wyniki są gwarantowane. Ktoś może mi zadać pytanie czy działały na każdego człowieka. Miałem 2 przypadki przez prawie pół roku, że nie podziałały ale nie z winny urządzeń. Po prostu ludzie się przestraszyli tych urządzeń i mieli strach w oczach po 1 sesji. Nie umiem wytłumaczyć ich strachu. Leczyłem za darmo więc nie chodzi o sprawy finansowe. Pozdrawiam grupę Taratajcio w imieniu swoim i wyleczonych pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *