Home / Detoksyzator WN

Detoksyzator WN

Detoksyzator WN – oczyszczanie organizmu z toksyn

Detoksyzator-WNDetoksyzator to kolejne, po zapperze, urządzenie zaprojektowane przez Jana Taratajcio. Konstrukcja powstała na bazie generatora Rife’a i “Oscylatora Lakhovsky’ego” z lat 30-tych XX wieku. Służy do neutralizowania toksyn w organizmie.

Neutralizuje zarówno toksyczne substancje zatruwające organizm, jak i toksyny pochodzące z rozpadu drobnoustrojów powstałych po zabiegach zapperem.

Najnowszy model Detoksyzatora WN Jana Taratajcio został udoskonalony – nieco mniejsze są tarcze i zastosowano automatykę, dzięki której detoksyzator sam odmierza czas zabiegu – trwa on 10 minut.

Zabiegi przeprowadza się maksymalnie 2 razy dziennie przez około tydzień – 10 dni, bez względu na stan zdrowia i wiek. Wskazane są dodatkowo kąpiele w sodzie oczyszczonej (1 torebka sody na wannę), które wspomagają usuwanie z organizmu toksyn powstałych z rozpadu dużych ilości grzybów i pleśni.

Detoksyzatorem można również oczyszczać wodę i żywność.

 

 


  przejdź do SKLEPU

40 komentarzy

 1. Witam
  Czy mogę używać detoksyzatora przy obturacyjnej chorobie płuc?

 2. Mam pytanie czy detoksyzator można używać przy astmie i obturacyjnej chorobie płuc.Mam na myśli wydzielający się ozon.

 3. Czy moge zakupić i wyslecie mi do Kanady?

 4. Czy jest możliwe zamówienie akumulatorowego detoksyzatora w minimalnych rozmiarach do montarzu w ubiór?

 5. Czy detoksyzatora lub lampy plazmowej można użyć do detoksykacji pożywienia?

 6. Witam
  Czy detoksyzator może pomóc w chorobie parkinsona?

 7. Czy Detoksyzator WN jest bezpieczny tzn. czy w przypadku dotknięcia do tarczy lub do dwóch tarcz na raz, nie porazi prądem?

 8. Dzień dobry, czy Detoksyzator i lampa plazmowa jest to to samo? Czy zappera i detoksyzatora mogą używać osoby z metalowymi częściami w ciele? Czym usunąć bąblownice?

  • Lampa plazmowa ma podobne działanie jak detoksyzator, tyle, że o znacznie mniejszym oddziaływaniu, można ją jednak stosować zastępczo. Wszelkie metalowe implanty nie są przeszkodą do stosowania zappera i detoksyzatora – można w tym wypadku stosować.

   • Rozumiem że detoksyzator jest silniejszy? Czy zapper i detoksyzator poradzą sobie z bablownica? Jeżeli tak to który? Podejrzewam, ze ten i wyższych częstotliwościach?

 9. Badanie bioresonansem TRIKOMBIN wykazalo u mnie 5 grzybow, 3 bakterie i 1 wirus. Czy musze kupic zapper i Detoksyzator czy wystarczy Detoksyzator. Od 30 lat choruje na RZS i jestem “leczona” przez lata kortyzonem i lzastrzykami obnizajacymi odpornosc. Przez te wszystkie lata zaden lekarz nie pomyslal o tym, ze chorobe moga powodowac grzyby i inne patogeny, wiec sama zaczalam szukac dla siebie pomocy.

  W koronach zebowych jest czesciowo zloto, czy wobec tego moge stosowac detoksyzator na zatoki i oczy, bo tam tez sa prawdopodobnie grzyby.

  • Do zwalczania grzybów, bakterii i wirusów przeznaczony jest zapper. Detoksyzator natomiast służy wyłącznie do usuwania z organizmu toksyn. Ale oprócz zappera warto równolegle zastosować zioła/suplementy. No i oczywiście z diety powinno się wyeliminować węglowodany proste (cukier, mąka itp.), bo inaczej grzyby ponownie zaczną się namnażać, tu jest więcej szczegółów dotyczących Candidy – to najczęściej występujący grzyb:
   https://www.altermedium.pl/zwalczyc-grzyba-candida/?v=9b7d173b068d

 10. Hm też się zajmuję tym tematem trochę z innej strony ale bez tego (Detoksykacji) nie działa nic to podstawa jak wiadomo jeśli do brudnej wody dolejemy trochę czystej to woda nadal będzie brudna.

 11. Moje pytanie brzmi następująco
  Czy używając zappera bez detoksykatora WN organizm jest bardziej narażony na działanie toksyn (ponieważ będzie ich więcej po neutralizacji grzybów itp )
  Pytam bo na chwile obecna moja sytuacja finansowa nie pozwala mi na zakup obydwu urządzeń

 12. Czy mozna uzywac zappera i preparatow krzemowych w trakcie naswitlania radiologicznego?

 13. Ciekawi mnie, czy takim detoksyzatorem można naplazmować wodę?

 14. pytanie czy detoksyzator , pomoze pozbyć się toksyn , bo to jest teraz główny problem.

 15. chciałem zpytać jak ma sie sprawa z eliminacja bakterii boreliozy i koinfekcji oraz pożniejszy detox z toksyn . > czy są takie doświadczenia
  .

  • Oprócz zappera i silnych ziół (piołun, tymianek, czystek) do oczyszczania z toksyn warto zastosować owoce cytrusowe i olej z wątroby rekina do podtrzymania jakości krwi.

 16. zatrułem się aluminium, podczas spawania tego metalu ! co pan poleca

 17. Kupiłam detoksyzator czy mogę go używać równolegle z biorezonatorem czy powinny być jakieś odstępy czasowe? Czy dzieci też mogą korzystać czy jest jakieś ograniczenie wiekowe lub ilościowe?

 18. Poproszę o o odpowiedź na następujące pytanie:
  czy w przypadku korzystania z Detoksyzatora są jakieś opcjonalne wskazania (istotne różnice) w temacie ubioru, dot. grubości odzieży ?

 19. Marek z Wrocławia

  Używam już urządzenia Detoksyzator WN i Biorezonetor ( Zapper ) Pana Taratajcio od lipca. Powiem tak Detoksyzator WN + Zapper jest niesamowity w swoim działaniu bo usuwa i zmniejsza różne bóle w organizmie. Usuwa choroby z którymi ludzie walczą od lat. Bóle stawów , niegojące sie rany , bóle kręgosłupa , rózne rodzaje raka , różne bakterie i zakażenia , Głuchota ( utrata słuchu ) !!! Naprawdę urządzenia są bardzo wszechstronne w leczeniu. Wszystko sprawdziłem na pacjentach i nie jest to żaden pic czy ktoś mi za to zapłacił. Używam również do tego specyfików, krzem z borem , witamina C itd wszystko kupione w waszym sklepie. Ktoś pisał ze produkty są troszkę droższe niż w innych sklepach. Tak ale czy za 5-10 zł mniej chcesz kupic produkt u innych sprzedawców który jest nieoryginalny lub podrobiony i nie jest danym specyfikiem niż podany na etykiecie i tutaj wyjdzie jedna paczka ( oszczędności przy kosztach wysyłki ).
  Uważam że Pan Taratajcio umniejsza działanie swoich urządzeń żeby nie dać zbyt dużych nadziej kupującym urządzenia. Także proszę się nie bać przed zakupem i gwarantuję, że juz po 3-5 dniach użytkowania urządzeń wyniki są gwarantowane. Ktoś może mi zadać pytanie czy działały na każdego człowieka. Miałem 2 przypadki przez prawie pół roku, że nie podziałały ale nie z winny urządzeń. Po prostu ludzie się przestraszyli tych urządzeń i mieli strach w oczach po 1 sesji. Nie umiem wytłumaczyć ich strachu. Leczyłem za darmo więc nie chodzi o sprawy finansowe. Pozdrawiam grupę Taratajcio w imieniu swoim i wyleczonych pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *