UA-48407778-1

Ile ofiar ma na sumieniu Big Pharma?

Od 2000 roku leki zabiły więcej ludzi, niż ich zginęło łącznie w działaniach wojennych, w aktach terroru i morderstwach. Big Pharma notuje miliardowe zyski, a ludzie umierają milionami. Szokujące dane na temat tej “wojny chemicznej” opublikował portal PharmaDeathClock.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się ilu ludzi umiera każdego dnia w wyniku zażywania leków na receptę, stosowania chemioterapii, czy na skutek błędów medycznych, możecie to ocenić na podstawie danych dotyczących Stanów Zjednoczonych.

Nowa strona internetowa publikuje szokujące informacje pochodzące wyłącznie z oficjalnych źródeł.

Licznik ofiar przemysłu medycznego w USA:


big pharma death

PharmaDeathClock liczy i pokazuje w czasie rzeczywistym wszystkie “medyczne” zgony w USA, zliczając je począwszy od 1 stycznia 2000 roku. Dane obejmują ofiary leków i procedur medycznych, pochodzące z raportów Światowej Organizacji Zdrowia, czasopism medycznych, Consumer Reports, CDC i innych oficjalnych źródeł.

W czasie pisania tego artykułu liczba ofiar chemioterapii wzrosła o ponad 400 osób, a w ciągu 15 lat w Stanach Zjednoczonych w wyniku tej “terapii” zmarło już ponad 16 milionów ludzi. Chemioterapia to biznes, na którym Big Pharma robi najlepszy interes.

Inne liczby są równie szokujące. Przykładowo skutki uboczne działania leków spowodowały śmierć ponad 12 milionów ludzi, a błędy medyczne popełniane w szpitalach – ponad 7 milionów!

Jedyne czego brakuje w portalu PharmaDeathClock to pokazania – oprócz liczby ofiar – zysków koncernów farmaceutycznych pochodzących z “leków”, które te zgony spowodowały.

Zobacz tutaj jak – niestety – te liczby stale rosną: PharmaDeathClock.com

Źródło:

http://www.naturalnews.com/052613_Pharma_Death_Clock_medication_side_effects_prescription_drug_deaths.html

Zobacz także:

Eskalacja kryminalnych działań koncernów farmaceutycznych

Mimo, że międzynarodowe korporacje farmaceutyczne płacą ogromne kary za naruszanie prawa cywilnego i karnego, mamy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *