UA-48407778-1

Jerzy Zięba: bierzemy zdrowie we własne ręce!

Do wszystkich POLAKÓW! Rozpoczynamy akcję, jakiej nie było od czasów Solidarności!! Tak jak wtedy, tak i teraz, idziemy na wojnę z systemem. Zdrowie i życie KAŻDEGO POLAKA będzie zależało od tego czy jesteśmy teraz w stanie ponownie zmobilizować się tak, jak tylko Polacy potrafią!! Wiem, że to będzie REWOLUCJA lecz inaczej nie damy rady.
 

Jerzy Zięba (fragmenty APELU):

Do wszystkich obywateli Rzeczypospolitej Polskiej !

Musimy skończyć z dotychczasowymi, NIESKUTECZNYMI metodami leczenia polskich pacjentów, szczególnie tych, którzy są chorzy na choroby PRZEWLEKŁE z nowotworami włącznie.

Proponuję wprowadzić OBYWATELSKI PROJEKT nowelizujący obecną ustawę „o zawodach lekarza i lekarza dentysty, o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych”. Ustawa ta doprowadzi do najlepszego z możliwych leczenia obywateli polskich.

To OD NAS, od WSZYSTKICH POLAKÓW zależy czy wywalczymy sobie znacznie lepszy system leczenia nas wszystkich, niż to co mamy w tej chwili.

To niestety będzie musiała być WOJNA obywateli polskich PRZECIW OBECNEMU SYSTEMOWI leczenia nas! Jeśli tą wojnę przegramy, nie mamy co liczyć na to, że będziemy leczeni inaczej niż do tej pory. To się DA osiągnąć tylko wtedy kiedy ta ustawa będzie poparta przez największą z możliwych liczbę obywateli Polski. Każdemu z 30 000 000 dorosłych Polaków powinno na tym zależeć!

Posłuchaj koniecznie co na ten temat mówi Jerzy Zięba:

 

Petycję do premier Beaty Szydło możesz podpisać tutaj:
Po zebraniu jak największej możliwej ilości podpisów, zgłosimy projekt zmiany ustawy do Marszałka Sejmu, a następnie zbierzemy wymagane 100 000 podpisów do uruchomienia formalnego procesu legislacyjnego.
Ten przekaz powinien dotrzeć pod każdą “polską strzechę” w Polsce i za granicami Polski!!! Przeczytaj i przekaż dalej!

Zobacz także:

Koronawirus: APEL DO PREMIERA I MINISTRA ZDROWIA

Apel Jerzego Zięby do premiera i ministra zdrowia w sprawie uruchomienia procedury leczenia koronawirusa, opracowanej …

21 komentarzy

 1. Jestem za!!!!!!!! Popieram p
  Ziębę.Przemysł farmaceutyczny to wielkie pieniądze z których łatwo nie zrezygnuje dlatego walczy o swoje dochody a nie zdrowie ludzi.Jeszcze niedawno w aptekach nie wiedziano do czego słuźy witamina K 2 Mk 7/ o której tak duźo tłumaczył P.Jerzy/ dopiero od niedawna jest osiągalny.Tak samo jest z Wit.C. /NATURALNĄ/

 2. Chester ! Twoje wypowiedzi świadczą, że jeszcze nie dojrzałeś do zabierania głosu w tych sprawach. Tylko człowiek nie mający nic do powiedzenia używa wulgarnych i obrazliwych słów, bo to akurat potrafi.

 3. Zdecydowanie popieram propozycję pana Jerzego Zięby

 4. Brawo Panie Jerzy.Popieram Pana stukrotnie ! A te pieski burki posczekajcie sobie.

 5. marek Głębocki

  Chester lecz się chemią powodzenia jesli tak uważasz to ty bzdury piszesz

 6. marek Głębocki

  Popieram program ma pan racje Marek Tczew

 7. BRONISŁAW CICHOWSKI

  Wreszcie odezwa się KTOŚ kto posiada wiedzę i rozum
  NASZ+SŁOWIAŃSKI+ROZSĄDEK+SKUTECZNIE+WPROWAQDZI+ZMIANY!!!!!!
  JESTEM CAŁYM SERCEM Z PANEM ZIĘMBĄ!!!!!

 8. Niewiadomska Janina

  Popieram, jestem za , czekam z niecierpliwością…

 9. Popieram -jestem za !!!

 10. więcej optymizmu życzę każdemu i siły do walki o lepsze jutro dla każdego- tylko w grupie jest siła ,
  więc do dzieła połączmy siły

 11. ma obowiązek sama dbać o własne zdrowie…medycyna naturalna – jestem za…

 12. Musimy podpisac to jest tak bardo wazne dla nas, naszych dzieci I wnukow. Kto kolwiek rozumie troche o naturalnym leczeniu niech wysle do wszystkich znajomych.

 13. A SODA, OCET KAPUSTA KISZONA I CZOSNEK ,,A KOLENDRA //MARYSIA SIEROTKA ?? / TO TEŻ LEKI

 14. POPIERAM . nIE MOGĘ BYĆ LECZONA LEKARSTWAMI – ZADNYMI BO MI BARDZO SZKODĄ. mOGĘ TYLKO NATURALNYMI . SZUKAĆ BĘDĘ TAKICH LEKARZY.

 15. popieram i z niecierpliwością będę czekać aż ta Ustawa wejdzie w życie, bo u nas w Polsce dużo mówi się na ten temat ale mało robi,więc miejmy nadzieję,że tej ustawy doczeka się młode pokolenie i my SENIORZY

 16. Popieram ale w ustawie powinna być zawarta klauzula, że każdy lekarz rodzinny będzie miał płacone za liczbę pacjentów zdrowych na swoim terenie a nie za leczonych. Taki system obowiązywał w Chinach i sprawdzał się idealnie. Lekarz miał wolną rękę w leczeniu bo zarabiał na zdrowiu a nie na chorobach.

 17. Czekam z niecierpliwieniem na ustawe,16 lat walki to jest wystarczajacy dowod , ze nic sie nie zmieni!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *