UA-48407778-1

Konstruktor zappera

Zapper Nunczako i jego konstruktor

Jan_TaratajcioJan Marian Taratajcio pierwszy, najprostszy zapper zbudował ponad 14 lat temu. Jego laboratorium jest wypełnione dziesiątkami różnych urządzeń i konstrukcji. Wszystko to jest poparte niezwykłą wiedzą i doświadczeniem.

Zapper Nunczako to owoc wielu doświadczeń i eksperymentów. Jan Taratajcio postanowił zbudować urządzenie, proste, tanie, łatwe w obsłudze i niewielkie. Poszedł dalej w swoich projektach i – jako jedyny – zbudował zappera zgodnie z zasadami złotej proporcji.

Na dokładkę jego Nunczako jest skonstruowany tak, by mógł w swoim wnętrzu gromadzić energię orgonu. Inna – często używana nazwa tego urządzenia to BIOREZONATOR.

Książka “Łańcuch życia”

nabardziej-śmiercionośna-choroba

Swoje doświadczenia i wiedzę gromadzoną przez ponad 30 lat Jan Taratajcio zebrał w wyjątkowej książce  pod tytułem “Łańcuch życia”.

Jest to mocna lektura!  Jan Taratajcio pisze tam nie tylko o zapperze, ale też o różnych metodach leczenia raka, o historii witaminy B17, o odkryciach przyczyn powstawania raka dokonanych przez dr Anatola Rybczyńskiego i wielu innych kontrowersyjnych sprawach.

Są też tam zebrane przykłady machinacji lobby farmaceutycznego, które za wszelką cenę próbuje przejąć kontrolę nad leczeniem ludzi, eliminując wszelką konkurencję.

Zobacz krótką rozmowę z konstruktorem zapperów – Janem Taratajcio:

             

 

Opatentowane zdrowie

“… przemysł farmaceutyczny był budowany przez inwestorów, których celem było zastąpienie efektywnych, lecz niemożliwych do opatentowania naturalnych remediów, przez w większości nieefektywne, lecz możliwe do opatentowania i wysoce dolardochodowe leki farmaceutyczne.

Szczególną cechą przemysłu farmaceutycznego jest robienie pieniędzy na chorych  …przemysł farmaceutyczny stara się poszerzyć rynki zbytu, co oznacza, że stara się utrzymać istniejące choroby i znaleźć nowe, mogące zapewnić zbyt jego lekom.

Zapobieganie i leczenie chorób niszczy farmaceutyczny interes, a eliminowanie popularnych chorób zagraża jego istnieniu.”

Starożytny Egipt

RamsesII-Memphis-Museum-Egypt

W swojej książce Jan Taratajcio sięga też do wiedzy starożytnych cywilizacji, w tym do Egiptu. Publikuje zdjęcia, na których widać, że faraon Ramzes II trzyma w dłoniach dziwne urządzenie – nie tylko zresztą on.

Taratajcio opisuje też odkrycie orgonu, pisze też o niewidzialnych energiach, piramidach, o darmowej energii, budowie i funcjonowaniu DNA i wielu innych tematach. “Łańcuch życia” to książka tylko dla otwartych umysłów i dla ludzi, którzy chcą leczenie wziąć we własne ręce.

różdżka horusa
Egipt, III w. p.n.e
zpper
Polska, XXI w. n.e.

 

 

 

 

 

Książkę “Łańcuch życia” Jan Taratajcio udostępnia bezpłatnie w formacie pdf. Przeczytaj i podaj dalej! Możesz ją ściągnąć tutaj:

Książka Łańcuch Życia wersja pdf

Książka jest też dostępna w wersji DRUKOWANEJ, możesz ją zamówić w sklepie:

  przejdź do SKLEPU

4 komentarze

  1. Dziękuję bardzo, za książkę w wersji elektronicznej.
    Życzę dużo pomysłów i siły, być może, do napisania kolejnej.
    Miła lektura. 😍🥰😘 Pozdrawiam. 😊

  2. Czytałem tą książkę ma pan rację tak jest w naszym życiu cwaniaki robią biznez na naszej nie wiedzy , mam na myśli grupy ludzi które pan wymienił my społeczeństwa na świecie musimy się obudzić ,,ogladam pana sklep zamówiłem zapera i zacznę zmieniać swoje życie na lepsze ,,,teraz czas zróbcie urzadzenie które da na poczatek mały prąd małe urzadzenie chciałbym takie kupić ładując akjmulator 12 v uwalniajac wolną energie proszę wiecej produktów w waszym sklepie np . Jak ten zaper fajna sprawa pozdrawiam serdecznie Marek z Tczewa Pomorskie

  3. dożyjemy i 150 i 200 jak będziemy się zapowiali, pili wodę z orgonem i ozonem, którą już w Polsce produkuje dr. Pokrywka, musimy też brać l-ascorbinium nie z apteki bo to syntetyk i oczywiście żadnego-mięsa, warzyw, owoców z izraela, holandii, brazylii czy usa, kukurydze już całą zepsuli i zmodyfikowali -Monsanto największy żydowski zbrodniach , orędownik GMO, powodującego nowotwory i glikofast . GMO to dziecko monsanto a monsanto to żydowska własnośc, wiec kiedyś zbyt wielu się ukrywało, teraz sie pomnożyli i nas zabijają,. Chemitrails to też spowolonienie życia na ziemi i skrócenie naszej wieczności. Góra Bucegi w Rumunii tam wysłannik watykanu i terroryści z białego domu-C.I.A zabrali z góry złoto w postaci kwantowej, które powoduje odradzanie komórek, spowolnienie podziałów mitohondriów co dało by nam 300 lat życua ale niestety motłoch kupuje ropę, leki i bandytów z usa i izraela wzbogaca. A prawdziwych geniuszy jak Tesla się wyśmiewa, natomiast opiewa głupków typu einstein.

  4. Dziękuję Panie Janie za książkę " Łańcuch Życia " którą pobrałem i lektura tylko pierwszych stron bardzo mnie podbudowała duchowo a fizycznie odczuję później, bo to są moje ulubione tematy. Życzę Panu 150 lat w zdrowiu (wg. Tombaka) i jeszcze wielu wynalazków dla poprawy i ochrony zdrowia ludzi a szczególnie dzieci. Może uda się pomóc również zwierzętom bo ich nie dopuszcza się do głosu. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *