Home / Alt News / McDonalds nawołuje do niejedzenia własnego jedzenia!

McDonalds nawołuje do niejedzenia własnego jedzenia!

McDonalds zaleca swoim własnym pracownikom, aby unikali hamburgerów i frytek, bowiem “stanowią one zagrożenie dla zdrowia”. Na swojej stronie korporacyjnej McDonalds umieścił kilka zdumiewających ostrzeżeń.

“Fast food to szybkie, niedrogie i łatwo dostępne jedzenie … ale zawiera zazwyczaj dużo kalorii, tłuszczu, tłuszczów nasyconych, cukru i soli, co naraża ludzi na nadwagę .”

 

fast_food
Ostrzeżenia te McDonalds umieścił na swojej wewnętrznej witrynie korporacyjnej McResource. Kilku pracowników firmy puściło te informacje w świat (w tym powyższe zdjęcia), co podchwyciły natychmiast media…
Wszystko to dlatego, że pracownicy McDonalds nie mają środków, by jeść gdzie indziej, mają krótkie przerwy w pracy i zniżki na “własne” hamburgery. To praktycznie zmusza ich do jedzenia niezdrowej żywności własnego pracodawcy.

Rzeczniczka McDonaldsa Lisa McComb, powiedziała CNBC, że dane z witryny internetowej korporacji nie oznaczają, że “odradzamy żywienie w restauracjach typu fast food”.

fast_food_dzieci

Rewelacje z McDonalda zwróciły uwagę mediów na całym świecie, zatem McDonald wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że:

“Fragmenty informacji z naszej witryny zostały całkowicie wyrwane z kontekstu. Strona zawiera przydatne informacje pochodzące od szanowanych osób, wypowiadających się  na temat wielu zagadnień, m.in. zdrowia i wellness. Zawiera on również wypowiedzi ekspertów na temat zdrowego odżywiania i podejmowania wyważonych decyzji w tej kwestii…”

Tymczasem korporacyjna strona internetowa McDonaldsa – jest chwilowo nieczynna i “znajduje się w przebudowie”…
źródło: rt.com/usa/
dy jesz w restauracji fast-food często,” kontynuował porady w niesamowitej ironii, jak pracownicy McDonald są zachęcani do jedzenia fast food z powodu zniżek pracowniczych i krótkich przerw – See more at: http://livefreelivenatural.com/mcdonalds-urged-employees-eat-food/#sthash.S5xpR3wq.dpuf

Zobacz także:

Tłuszcze nasycone uratują Ci zdrowie

Unikaj żywności oznaczonej jako “niskotłuszczowa”! Licząca dziesiątki lat propaganda nawołująca ludzi do diety niskotłuszczowej miała …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *