UA-48407778-1

Zabiegi

Zabiegi, czyli zapper Nunczako w działaniu

Zobacz krótki film instruktażowy, pokazujący jak łatwy w użyciu jest zapper Nunczako. Do tego informacje, jak i kiedy przeprowadzać zabiegi.

Jak uruchomić zapper Nunczako

Po zdjęciu folii zabezpieczającej elektrody i dokręceniu przewodu elektrycznego do jednej z rączek, należy je wziąć w obydwie dłonie (nie ma znaczenia, w które). W celu zwiększenia kontaktu dłoni z elektrodami dobrze jest nawilżyć dłonie lub użyć żelu wodnego. Elektrody-rączki można też owinąć wilgotną chusteczką.

W dolnej części jednej z elektrod znajduje się włącznik, który należy przełączyć z pozycji „0” na pozycję „I”. W tym momencie zapali się zielona dioda, umieszczona w górnej części elektrody (z której wychodzi przewód elektryczny). Sygnalizuje ona działanie baterii (bateria 9V lub akumulatorek). Zapper jest gotowy do pracy, teraz wystarczy nacisnąć znajdujący się obok czarny przycisk, ale zapper w tym momencie jeszcze nie pracuje. Jego uruchomienie wymaga naciśnięcia czarnego przycisku startowego.  (uwaga – na powyższym filmie przycisk startowy ma kolor zielony)

Jak przeprowadzić jeden zabieg

Obok świecącej na zielono diody znajduje się trzyzakresowy przełącznik, który należy ustawić na pozycję „1”, a następnie nacisnąć znajdujący się obok przycisk, który uruchamia urządzenie, co jest sygnalizowane zapaleniem się niebieskiej (w starszych modelach czerwonej) diody. W tym momencie rozpoczyna się zabieg na pierwszym zakresie częstotliwości.

Po około 3 minutach niebieska dioda gaśnie, wtedy przesuwamy przełącznik na pozycję środkową (drugi zakres) i znów włączamy przycisk. Ponowne zapalenie się niebieskiej diody sygnalizuje działanie zappera.

Po zgaśnięciu niebieskiej diody to samo robimy na zakresie „3”.

Po wykonaniu takiej sesji należy zrobić 20 – 30 minutową przerwę, a następnie wszystkie czynności powtórzyć w drugiej sesji oraz – po takiej samej przerwie – w trzeciej.

Jak często przeprowadzać zabiegi

W czasie choroby aparat należy stosować około 3 razy dziennie – nie więcej – ze względu na ilość uwalnianych toksyn, których organizm nie jest w stanie wydalić. W celach profilaktycznych aparat używa się 2 do 3 razy w tygodniu.

UWAGA – po każdym zabiegu zalecane jest spożywanie jogurtu lub kwaśnego mleka w celu podtrzymywania funkcjonowania flory bakteryjnej.

Inne sposoby trzymania zappera

W przypadku chorób organów znajdujących w tułowiu (nerki, żołądek, wątroba itp.) elektrody, czyli rączki powinno się umieszczać pod pachami lub na linii pacha – krocze, lub – jedna pod plecami, a druga na brzuchu, tak żeby prąd popłynął po linii prostej przez chore miejsce.

W przypadku grzybicy np. na ręce, najlepiej jedną rączkę trzymać w dłoni (namoczonej) a drugą, owiniętą w mokrą szmatkę, pod pachą lub w zgiętym łokciu, tej samej ręki.

Podobnie jest z nogami – jedna rączka np. pod stopą, a druga pod zgiętym kolanem lub w kroczu.

Jeżeli chodzi o choroby gardła i głowy, to jedna elektroda powinna być mieszczona np. pod pachą, a druga dociśnięta do szyi lub przyłożona do wilgotnej skroni. Nie wolno jej dociskać gołą ręką, bo część prądu popłynie po ręce. Dociskać należy tylko przez izolację np. folię lub suchy ręcznik.

Konstruktor zappera – czytaj dalej >>

32 komentarze

 1. Mój pies – labrador – ma częste zapalenia ucha. Czekam na dostawę Zappera-bio.
  Mamy też problemy skórne – jakby łupież . Czy moze pomóc psiakowi ? Jak go zastosować

 2. Dzień dobry, jak użyć zapera, jeśli chcę pozbyć sie tylko pasożytów i grzybów, a bakterie i wirusy zostawić nienaruszone? Na którą częstotliwość nastawić?

 3. Czy podczas wykonywania sesji ( w trakcie działania zappera bądź 20-30 minutowych przerwach ) można pić wode / kawe / cherbatę, albo jeść ?

 4. jak zastosować zapper u konia, proszę o poradę

 5. Który zapper polecacie

 6. Jak ładować orgon czy może to być zwykła ziemia z doniczki postawiona za oknem plus dołożony orgonit że spiralom dla wzmocnienia

 7. Jak zapper stosować na trądzik?

 8. Witam.
  Czy używając zappera trzeba ściągnąć pierścionki, kolczyki itp. co w przypadku stałego aparatu na zęby czy to ma jakieś znaczenie?
  Pozdrawiam

 9. Chyba należałoby coś uściślić: ile razy można używać zappera dziennie? Co to oznacza 2-3 razy dziennie? 2-3 razy 70-ciominutową sesję, czy 2-3 razy 9 minut z 20-minutowymi przerwami?

  Jedna sesja to jest co?

  ——–
  ustawienie 1 – 3 min \
  ustawienie 2 – 3 min } 9 min
  ustawienie 3 – 3 min /
  20 minut przerwy
  ustawienie 1 – 3 min \
  ustawienie 2 – 3 min } 9 min
  ustawienie 3 – 3 min /
  20 minut przerwy
  ustawienie 1 – 3 min \
  ustawienie 2 – 3 min } 9 min
  ustawienie 3 – 3 min /
  ——–

  Czyli razem to jest około 70 minut – i tę 70-ciominutową sesję trzeba powtarzać 2-3 razy dziennie czy tę 9-ciominutową sesję trzeba powtarzać 2-3 razy dziennie?

  • Wykonuje się właśnie jedną 70 minutową sesję (3 x 9 min. plus 20 minutowe przerwy) raz dziennie. Ale jest to pewna średnia. Jak czujemy, że dopada nas np. grypa to śmiało możemy zrobić dwie (a nawet trzy) sesje (po 70 minut) w ciągu dnia. Oczywiście jeśli wcześniej już przez kilka tygodni przyzwyczailiśmy swój organizm do zappera – np. w pierwszym tygodniu należy poprzestać na maks. 9 minutowym używaniu zappera, bo “odpady” po patogenach obciążają wątrobę.
   Ważna uwaga – należy często (min. 1 x na miesiąc) wymieniać baterię, a ręce koniecznie trzeba zwilżyć wodą. Prąd musi mieć odpowiednie parametry i łatwo płynąć przez naskórek dłoni. Przy infekcjach i problemach występujących w okolicy głowy, zalecamy odkręcenie przewodu od jednej rączki/elektrody i trzymanie nakrętki (która jest przymocowana do kabla) w ustach, a drugiej rączki/elektrody (tej z przełącznikami) w dłoni. Prąd płynie wtedy blisko zaatakowanego miejsca i działa znacznie skuteczniej.

 10. “W czasie choroby aparat należy stosować 2 do 3 razy dziennie – NIE WIĘCEJ!!! ”
  3 razy po 9 minut nie działa, u mojego brata nie spowodowało usunięcia 17 patogenów.
  Trzeba stosować 9 razy po 9 minut 3 mc+ zioła i witaminy. WTEDY DZIAŁA I MAM BADANIA VOLLA, MAM ZERO TERAZ.
  POPRAWCIE ULOTKĘ PROSZĘ.

 11. Stosuję biorezonator jedną końcówką w lewym ręku a kabel z drugiej końcówki jest odkręcony i dotknięty do języka.
  1. Czy to normalne, że co kilkanaście-kilkadziesiąt sekund czuję krótki impuls ?
  3. Czy tak powinno być, że na dosłownie na ułamek sekundy jest mignięcie w oczach podczas tego impulsu?
  3. Czy te impulsy i zmiana widzenia przez ułamek sekundy (mniej więcej tak jak szum w starym TV) są bezpieczne dla oczu?

 12. Zapper nie leczy. Zapper niszczy niektóre patogeny – proszę koniecznie przeczytać książkę Huldy Clark “terapia życia” – jest to tam dokładnie opisane.

  • Witam
   Jak z łuszczycą
   Ile razy dziennie i w ciągu tygodnia stosować zapper?
   I jak trzymać najlepiej ?

   Po jakim czasie można zobaczyć efekty ?!

   Pozdrawiam

 13. Nie – nic się nie czuje w czasie pracy zappera, chyba, że odkręconą z jednej rączki końcówkę przewodu trzyma się w ustach (gdy np. zakażone są okolice zatok itp.) – wtedy wyraźnie czuć szczypanie. Zapper do ziemi wkłada się nieowinięty lub owinięty pergaminem, natomiast wyjmuje się i ew. czyści folią – tak by go nie rozładować. Choć wzięcie wtedy zappera samą dłonią nie jest błędem, bo już w tym momencie następuje przepływ energii do organizmu.

  • Nie jest prawdą że się nie czuje działania zappera .W większości dolegliwości faktycznie nic się nie czuje,ale bywają takie które zappera działanie czuć np.zapalenie gardła i strun głosowych.Działanie zappera spotęgowało ból gardła i wtedy namacalnie czuć przepływający prąd.Jeżeli ktoś to poczuje to niech się tylko cieszy bo na drugi dzień nic nie zostanie po dolegliwości jaka wam dokuczała.

 14. O ile dobrze pamiętam, to jak przyłożysz palec jednej ręki do minusa baterii a palcem drugiej będziesz stukał w plus, to masz najprostszy możliwy zapper o częstotliwości takiej, ile razy wystukasz palcem w ciągu każdej minuty.
  Odnośnie drugiego pytania, jak usuniesz wszystko. Otóż pustka się zapełni. To co zjadamy nie zawsze jest jałowe, wolne od bakterii, dlatego musimy zapping uzupełniać spożywaniem probiotycznych mikroorganizmów. NIech one pierwsze wypełniają tę pustkę

 15. Zapper pracuje w 3 pasmach od 70-750kHz, a z zasady zabieg wykonuje się na wszystkich trzech zakresach. Falą główną jest częstotliwość podstawowa 30 kHz która została podniesiona i obniżona w górę i w dół co spowodowało rozszerzenie pasma podstawowego a za razem zwiększyło jego skuteczność gdyż powstało wiele harmonicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *