Home / Alt News / Powstała niezależna wyszukiwarka internetowa GoodGopher!

Powstała niezależna wyszukiwarka internetowa GoodGopher!

Rusza GoodGopher – pierwsza na świecie wyszukiwarka odrzucająca korporacyjną propagandę i rządowe dezinformacje oraz w pełni chroniąca prywatność użytkowników. GoodGopher będzie sprzyjał niezależnym dziennikarzom, naukowcom, blogerom. Wszystkim niezależnym i alternatywnym mediom! Zgłoś swoją witrynę do wyszukiwarki już teraz!


Wyszukiwarka GoodGopher to dzieło Mike’a Adamsa – twórcy znanego serwisu NaturalNews.com. Stworzył on wyszukiwarkę internetową, o której pisze tak:

Budujemy wyszukiwarkę dla osób poszukujących prawdziwych informacji na takie tematy, jak: naturalne uzdrawianie, zdrowa żywność, zaawansowana nauka, banki centralne, GMO, szczepionki, pestycydy i inne toksyczne produkty, które niszczą ludzkie życie i zanieczyszczają planetę.

goodgopher 4Wyszukiwarka GoodGopher będzie finansowana przez reklamy, które pojawią się obok wyników wyszukiwania. Ale w przeciwieństwie do innych wyszukiwarek, GoodGopher wprowadza zakaz nieetycznej reklamy korporacyjnej, w szczególności firm farmaceutycznych, które “zatruwają dzieci lekami i wykorzystują je do nieetycznych eksperymentów medycznych”.

Wprowadzamy również zakaz reklamy dla takich instytucji, jak Fundacja Clintona i takich korporacji, jak: Monsanto, DuPont, ExxonMobil, Goldman Sachs. To otwiera możliwości reklamowe dla małych, etycznych firm, działających na rzecz ludzkości, zajmujących się produkcją żywności, profilaktyką chorób, rozwiązaniami dla domu i ogrodu, autorów książek itd. GoodGopher będzie służyć tym ludziom, którzy dążą do poznawania prawdy w świecie zdominowanym przez kłamstwo i propagandę.

goodgopher 2

Nie będziemy Ciebie szpiegować. Nie będziemy nagrywać historii wyszukiwania i śledzić Twoich nawyków przeglądania stron. Nie będziemy budować Twojego profilu psychologicznego. Podczas wyszukiwania cały czas zachowasz prywatność. Nawet jeśli GoodGopher zostanie zaatakowany, nie ujawni indywidualnych historii wyszukiwania, ponieważ nie będzie ich rejestrować!

goodgopher 5Algorytm wyszukiwania będzie sprzyjał nowszym stronom internetowych, a nie np. tym, do których prowadzi najwięcej linków. Oznacza to, że GoodGopher będzie można wykorzystywać  jako narzędzie badawcze do znalezienia najnowszych informacji w danej kwestii.

Dla niezależnych i alternatywnych stron internetowych powstanie realna możliwość znalezienia się w górnej części wyników wyszukiwania GoodGopher. Stanie się tak dlatego, że wszystkie strony dezinformujące i uprawiające korporacyjną propagandę znajdą się na czarnej liście i będą zakazane, więc nie pokażą się w wynikach wyszukiwania.

GoodGopher ma już ponad 4500 zaindeksowanych stron internetowych. Wyszukiwarka w wersji beta powinna ruszyć w lipcu 2015 roku. Uwaga webmasterzy i blogerzy! Tutaj możecie zgłaszać do GoodGopher swoje witryny:

goodgopher logo

Czytaj więcej: http://www.naturalnews.com/049874_GoodGopher_Good_Gopher_search_engine_New_Media.html

Zobacz także:

Ile ofiar ma na sumieniu Big Pharma?

Od 2000 roku leki zabiły więcej ludzi, niż ich zginęło łącznie w działaniach wojennych, w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *