UA-48407778-1

Rtęć w szczepionkach i autyzm


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/altermed/public_html/wp-content/plugins/related-posts-for-wp/classes/class-post-link-manager.php on line 432

Notice: Trying to get property 'post_title' of non-object in /home/altermed/public_html/wp-content/plugins/related-posts-for-wp/classes/class-post-link-manager.php on line 432

Nowe badania ujawniają związek między zawartością rtęci w szczepionkach, a autyzmem. Wstrzykiwana niemowlętom i dzieciom rtęć powoduje nie tylko autyzm, ale również reakcje alergiczne, opóźnienie w rozwoju, zaburzenia neurologiczne, a nawet śmierć.

Badania opublikowano w czasopiśmie Biomed Research International. Na podstawie aż 165 prac badawczych wskazują one na związek autyzmu z obecnością rtęci w szczepionkach, choć Amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) twierdzi – a w ślad za nim świat medyczny – że tak nie jest. Swoje twierdzenia CDC opiera na zaledwie sześciu opublikowanych badaniach, których jest współautorem i sponsorem.

Ale nawet z własnych badań CDC wynika, że niemowlęta, którym wraz ze szczepionką wstrzyknięto rtęć (tiomersal) były aż 7,6-krotnie częściej narażone na autyzm, zaburzenia mowy i snu!

autyzm
USA – Przypadki autyzmu na 1000 dzieci (Wikipedia)

Tuszowanie tych faktów przez CDC i sposób manipulowania danymi o zdiagnozowanych przypadkach autyzmu, szczegółowo opisuje w swoim raporcie Biomed Research International (pełny tekst: http://www.hindawi.com/journals/bmri/2014/247218/).

Media alternatywne podkreślają, że rtęć to tylko jeden z niebezpiecznych składników szczepionek. Równie niebezpieczne są adiuwanty, szczególnie wodorotlenek glinu (aluminium). Coraz bardziej oczywiste jest, że programy obowiązkowych szczepień, wprowadzane przez urzędników, mają wątpliwe podłoże naukowe. Rodzicom pozostaje ostrożność i zdrowy rozsądek.

Zobacz także:

widok strzykawki na tle banknotów dolarowych

“Obowiązkowe szczepienia są legalne” – orzekł Europejski Trybunał Praw Człowieka

Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł, że obowiązkowe szczepienia są legalne. Ten wyrok może mieć decydujący …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *