UA-48407778-1

Zapper BIO

Biorezonator, czyli zapper Nunczako BIO

Biorezonator Jana Taratajcio to unikalne urządzenie typu “dwa w jednym”. Z jednej strony jest to klasyczny zapper Nunczako 3 pozycyjny zasilany baterią. Z drugiej strony działa jako akumulator energii orgonalnej, dzięki dodatkowej funkcji BIO. Obydwie te funkcje działają niezależnie od siebie.

Biorezonator jako zapper

Biorezonator emituje delikatny prąd o różnych częstotliwościach, dla człowieka nieszkodliwych. Eliminuje on drobnoustroje, w tym: bakterie, pleśnie, grzyby oraz pasożyty, które są przyczyną niemal wszystkich chorób. Stymuluje pracę układu immunologicznego i wpływa na poprawę procesów metabolicznych.

Zakres emitowanych częstotliwości obejmuje wszystkie patogeny – od bakterii, poprzez wirusy, grzyby do pasożytów włącznie. Unikalne jest jednak to, że Jan Taratajcio zastosował trzy różne fale nośne (stąd 3 przełączniki), dzięki czemu urządzenie jest silniejsze niż zwykłe zappery.

Zaletą biorezonatora jest też to, że nie musimy znać częstotliwości patogenów rezydujących w naszym organizmie, bowiem emituje on pełny zakres tych częstotliwości.

Biorezonator jako akumulator orgonu

Biorezonator pełni wszystkie te same funkcje co zapper Nunczako 3-pozycyjny. Różnica w stosunku do klasycznego zappera 3-pozycyjnego polega na tym, że jedna rączka (elektroda) zappera BIO jest dodatkowo wewnątrz wypełniona mieszaniną wosku z szelakiem. W środku umieszczona jest też elektroda, wystająca z czarnego korka na zewnątrz (zdjęcie poniżej).

Dzięki temu biorezonator może gromadzić energię orgonalną o wartości około 700 jednostek Bovisa. Po dotknięciu go do ciała doładowuje nasze pole Meisnera (aurę) oraz usuwa zaburzenia i wyrwy w kręgach energetycznych (czakrach).

zapper BIOKlasyczny zapper Nunczako 3-pozycyjny nie ma możliwości ładowania energią orgonalną. Jedynie rezonuje z częstotliwością tzw. “złotej proporcji”. Ukierunkowuje przepływ orgonu, ale go nie gromadzi,  jak wersja BIO.

Dodatkowo rączki zappera Nunczako BIO zostały tak wyprofilowane żeby miały podobną zasadę działania jak różdżka Horusa, z zamontowanym wewnątrz zapperem, a elektroda BIO służy jako akumulator orgonu.

Doładowanie biorezonatora orgonem 

Zapper BIO wymaga co jakiś czas doładowania orgonem. Polega to na tym, że po odkręceniu przewodu, należy rączkę wsunąć na 2, 3 godziny do zagłębienia w ziemi w ogródku.

.

.

Doskonałym sposobem na doładowanie orgonem biorezonatora jest wypełnienie ocynkowanego wiaderka wilgotną ziemią ogrodniczą lub torfem i włożenie do niej rączki biorezonatora.

.

Jeśli nie mamy wiaderka, możemy biorezonator doładować w dużej donicy z kwiatami, postawionej na balkonie lub parapecie. Taką czynność wykonujemy ok. 2 razy w tygodniu.

Doładowanie należy wykonywać w miejscu odległym od sieci energetycznych wysokiego napięcia (min. 50 m), a odległość od przewodów zwykłej sieci elektrycznej powinna wynosić min. 2 m.

W ten sposób naładowaną orgonem rączkę (elektrodę) należy wyjmować i przenosić trzymając w folii plastikowej, bo tylko taki materiał nie przepuszcza zakumulowanego orgonu. Dopiero podczas zabiegu bierze się ją w rękę. Brak doładowania orgonem nie ma żadnego wpływu na działanie biorezonatora jako klasycznego zappera, ponieważ tą funkcję zapewnia osobne zasilanie poprzez baterię.

W jaką baterię powinien być wyposażony biozezonator

zapperBiorezonator zasilany jest baterią 9 V, którą należy wymieniać minimum raz na miesiąc, jeśli urządzenie używamy regularnie. Napięcie między elektrodami, mierzone woltomierzem powinno wahać się między 4 – 4,2 V (jest to mierzony prąd zmienny).

Można też zastosować akumulatorek, ale – uwaga – niektóre z nich są większe niż baterie i nie mieszczą się w rurce elektrody. Przy zakupie warto mieć zapper przy sobie, by sprawdzić, czy rozmiar akumulatorka jest właściwy.

Biorezonator i bezpieczeństwo stosowania

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Waszyngtonie wykazały, że zappery nie mają negatywnego wpływu na białe ciałka krwi. Raport z tych badań można przeczytać tutaj: https://www.drclark.net/en-us/disease-a-protocols/cancer-page/research-articles/zapper-and-cells-65218

Flora bakteryjna jelit: ponieważ prąd płynie po ściankach jelit, a nie przez ich środek (podobnie płynie po wierzchu przewodu elektrycznego, a nie środkiem), ma minimalny wpływ na jakość flory bakteryjnej. Ponieważ przy obecnej diecie, składającej się z przetworzonych produktów, flora bakteryjna często jest w złym stanie, należy ją wzmacniać jogurtem lub maślanką.

Prąd w ograniczony sposób płynie również w organach o podobnej (objętościowej) budowie jak jelita: np. w gałce ocznej czy pęcherzu moczowym. Dlatego oprócz biorezonatora należy kurację wzmacniać suplementami.

Biorezonator i suplementy

Drobnoustroje znajdujące się w przewodzie pokarmowym czy gałce ocznej (np. gronkowiec), gdzie prąd nie ma dostępu, należy dodatkowo niszczyć naturalnymi mieszankami ziołowymi: np. środkiem Parafarm, Graviolanalewką z czarnego orzecha lub podobnymi. A w układzie moczowym (pęcherz) – np. suplementem Cystone. W przeciwnym razie drobnoustroje będą się ciągle odradzały i kuracja przeciągnie się w czasie.

Zabiegi biorezonatorem wykonuje się dokładnie w ten sam sposób jak zapperem Nunczako 3-pozycyjnym. Zobacz szczegółowy opis:

Zobacz jak sprawdzić autentyczność zapperów Jana Taratajcio:

.

.

  przejdź do SKLEPU

 

120 komentarzy

 1. Witam serdecznie, od jakiegoś czasu staram się uporać z powracającym Ropieniem, bakteria Staphylococcus aureus,
  lekarz sugeruje pół roczna terapie antybiotykowa, ale szukam metody alternatywnej, czy Zapper będzie sobie w stanie poradzić z ta bakteria? Bedze wdzięczna z udzielenie odpowiedzi

  • Zapper emituje częstotliwości wszystkich wirusów i bakterii, w tym Staphylococcus epidermidi. Warto dodatkowo zastosować nadtlenek wodoru (wodę utlenioną) – 8-10 kropli dziennie wody utlenionej 3% dodać do pół szklanki wody i wypijać. Oczywiście nie proponujemy zappera zamiast klasycznej kuracji medycznej – zapper ma jednak ten pozytyw, że nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

 2. W kwietniu 2021 przechodzilismy covid 19 dosc lagodnie ale po 2 tygodniach owladneła mna straszna niemoc ,bolały kolana i czulam jająs cięzkosc od posladkow w dół. Stosowalam rozne metody ,pomagalo na dzień ,dwa ale ta niemoc sie utrzymywala. Juz nie wiedzialam co robic i wtedy spojrzalam na mój Nunczako ktory sobie lezał od kilku lat …Pierwsze 3 dni stosowalam po 2 sesje pod kregoslupem i pod kolanami. Trzeciego dnia juz wiedzialam ,ze jestem wygrana . Nic mnie nie boli i chęc do zycia wrócila. Podejrzewam,ze covid zostawil mi cos dodatkowego.

 3. Jak pozbyć się gronkowca złocistego, który zaatakował już układ kostny i neurologiczny?

  • Po pierwsze – należy prowadzić pełną kurację według wskazań lekarza, bo zaatakowane są ważne funkcje organizmu. Dobrze jest zastosować zapper, ale od jednego, dwóch zabiegów dziennie, po 2 tygodniach 4 zabiegi, a po miesiącu dziewięć dziennie według formuły:
   do walki z boreliozą należy stosować zapper 6-9 razy dziennie (z przerwami ok. pół godziny) przez 3 miesiące, plus jednocześnie w tym samym czasie proszę stosować zioła, po łyżce naparu z każdego z:
   piołun,
   tymianek
   ostropest plamisty
   oraz:
   – czystek do 2 litrów dziennie, by układ limfatyczny dobrze pracował
   – soki owocowe (cytrusy) dla usuwania toksyn
   Zamiennie (zamiast naparów) można zastosować:
   Paraherb lub Parafarm 4 razy dziennie przez 3 miesiące (zawierają składniki wymienione wyżej).
   Dodatkowo warto brać olej z wątroby rekina Bio Marine – po to, by krew nie straciła na jakości.
   Po takiej kuracji należy zrobić badania volla (Vega test) dla sprawdzenia co jeszcze siedzi w organizmie.

 4. Jakie są te 3 zakresy częstotliwości bio zappera, bo nie jestem pewien czy działa na przywry?
  Pozdrawiam. Krzysztof

  • Na każdym z tych zakresów zapper emituje częstotliwości wszystkich patogenów, w tym oczywiście na przywry i w tym wypadku jest bardzo skuteczny.

 5. Opryszczka. Czy zapper poradzi sobie z opryszczka? Jeżeli tak to jak go stosować?

  • Zapper ma częstotliwość opryszki. Powinien być używany 3 x dziennie, po pierwszym tygodniowym okresie przyzwyczajania organizmu – 1 x dziennie.

 6. Czy można końcówkę kabla wkładać do ucha problem ze swędzeniem wewnątrz i ból gardła bo spływa z zatok i czy można stosować Andrographis z rutyną 450mg i ile tej rutyny dzienne?

  • Najlepiej do ust – w ten sposób będzie płynął prąd blisko ucha. W samym uchu natomiast jest ograniczona możliwość przepływu prądu. Równolegle z zapperem można stosować wszelkie środki, ale zgodnie z zaleceniami lekarza (my nie możemy tutaj podawać jakie powinny to być dawki, bo zależy to od wielu czynników).

 7. Czy jest dodatek do zappera na tkanki twarde? Mam problemy ze stawami.

 8. Mam problemy z łuszczycą na łydkach. Czy i tu terapia może coś wspomóc

 9. Witam.
  Mam zapalenie cewki moczowej. W jakim miejscu najlepiej przyłożyć zapper ?
  I jaki zapper do tej przewlekłej choroby będzie najlepszy ?

  • Najlepiej użyć zapper BIO, można jedną rączkę/elektrodę przykładać w pachwinie, a drugą w dłoni. Ale może się zdarzyć, że nastąpi podrażnienie skóry (jeśli organizm jest zakwaszony), wtedy trzymamy obie rączki w dłoniach. Powinno się dodatkowo stosować suplement Cystone – jest przeznaczony do tego typu schorzeń.

 10. Włodzimierz Aristow

  Ciekaw jestem czy to urządzanie pomaga na chora – prostatę ?

  • Mamy takie przypadki, ale zapper jest skuteczny jeśli przyczyną są stany zapalne spowodowane bakteriami lub wirusami, więc nie dotyczy to wszystkich przypadków.

  • Byłam narażona na kwas mrowkowy mam uszkodzony żołądek i wątrobę. Czy jest szansa na choc niewielkie zniwelowanie uszkodzeń? Pozdrawiam serdecznie

 11. Czy zapper zlikwiduje problemy z gardłem i jelitami? Badania wychodzą mi ok, że nie mam bakterii, wirusów czy grzybów, a ma ciągle problemy z gardłem i jelitami. Nie jest to absolutnie podłoże psychosomatyczne. Mam luźne stolce. Rano i w ciągu dnia, bywa też, że wieczorem muszę odkrztuszać wydzielinę, a gardlo boli mnie tak, jakbym miała ranę. Tak już jest od dłuższego czasu. A badania wymazy nic nie potwierdzają.

  • Problemy z gardłem tak warto zastosować zapper – badania nie są w stanie wykazać, że nic nie ma – to prawie niemożliwe.
   Problemy z jelitami mogą mieć całkiem inne podłoże – np. może być zniszczona flora bakteryjna, przykładowo antybiotykami. Tu zapper nie pomoże.

  • Koniecznie sprawdz zoladek i narażenie na toksyny srodowiskowe. Przez wiele lat badania nic nie wykazują tylko juz pod koniec …

 12. Witam,
  które urządzenie będzie najlepsze dla dziecka 4 latka, które często jest atakowane przez pasożyty – co poł roku ma wykwity na skórze w różnych miejscach. A także i dla dorosłego mężczyzny z boreliozą?

  • Może to być zapper Nunczako 3 pozycyjny lub ten z dodatkową wersją BIO (czyli biorezonator). Powinien być stosowany 1 x dziennie (dziecko ma małą masę ciała). Dodatkowo warto stosować mieszanki ziołowe, ale powinien je zapiać lekarz/zielarz.
   U dorosłego – ten sam zapper – stosuje się na boreliozę, ale wtedy powinno się robić więcej zabiegów dziennie – 0 3 do nawet 6.

   • Witam zamówiłam zapper bio dla siebie ale chciała bum zastosować u 4 letniej córki na przewlekła infekcje więc w grę wchodzą wirusy lub bakterie, proszę o dokladje wskazówki jak często, ile min i na której pozycji mogła bym zastosować.

    • Raz dziennie, na każdej pozycji po 3 minuty (zapper sam reguluje czas), czyli razem 9 minut jeden zabieg. Przez pierwszy tydzień 1 zabieg co drugi dzień – dla przyzwyczajenia organizmu.

    • Dziekije za odpowiedź. Ale zastosować 20 min przerwy po każdych 3 min czy zrobić ciągiem ?

    • Przerwy są wskazane, ale jeśli jest problem z czasem to można je ostatecznie pominąć.

 13. Od 5 dni stosuję u przeziębionego 6-letniego dziecka Zapper Bio. Dzisiaj dostał dreszczy i ma gorączkę. Czy mogę stosować dalej Zapper czy lepiej zrezygnować? (Stosowałam raz dziennie 3min+3min+3min).

  • To nie powinien być efekt zappera, ale proszę zrobić kilkudniową przerwą, ponieważ dziecko ma dużo niższą wagę niż człowiek dorosły i dziecko trzeba przyzwyczajać do zappera powoli. Ja swojej 2-letniej córce stosowałem zapper (9 minutowy cykl) co 3 dni.

 14. prosze o informacje czy można zastosować zapper w przypadku torbiela na trzustce?

 15. Jakie częstotliwości są wykorzystywane na poszczególnych 3 nastawach.
  Nie mogę tego znaleźć.

  • Wszystkie trzy obejmują pełny zakres patogenów – od bakterii, przez wirusy, grzyby do pasożytów.

   • tzn. jakie konkretnie w Hz?
    Przecież nie jest chyba modulowana do do?

    Tylko pytam i pozdrawiam.

    • Na każdej nastawie emitowana częstotliwość jest w zakresie od ok. 75 do 450 kHz. Czyli obejmują zarówno bakterie (najniższe częstotliwości), poprzez wirusy, bakterie do większości pasożytów – z wyjątkiem tych, które mają częstotliwość powyżej 450 kHz.

   • Dziękuję za info.
    Czyli mogę wyjść z założenia,że każde urządzenie
    ma inną przypadkową częstotliwość w określonym zakresie?
    Zakresie, w którego obrębie obojętnie która z częstotliwości ma taki sam
    skutek na konkretne patogeny?
    W jednym z filmów Pana Taratajcio była mowa o trzyzakresowym
    nunczako odpowiednio w pozycjach:
    1. 70 – 250 kHz
    2. 250 – 500 kHz
    3. 500 – 750 kHz
    Czy dalej jest to aktualne i gdzie jest 30 kHz dr Clark?
    Bo dalej czegoś nie rozumiem.

    Serdecznie pozdrawiam !

    • To są częstotliwości tzw. nośne. Natomiast na “wyjściu” każdej nastawy jest pełen zakres – od bakterii do pasożytów. Clark jako nośną stosowała właśnie 30 kHz, a na wyjściu jej zapper również obejmował wszystkie patogeny. Zapper Jana Taratajcio daje bardziej “gęsty sygnał i tylko na tym polega różnica.

 16. Czy biorezonator poradzi sobie z glistą ludzką?

 17. Czy zapper ma jakiś wpływ na dobre bakterie w jelitach? Warto jesc probiotyki w trakcie lub po?

 18. Kobieta w ciąży , koronawirus, zapper

  Witam , piszę z pytaniem odnośnie używania zapiera przez kobietę w ciąży . Konkretnie chodzi o to ,czy w przypadku zakażenia koronawirusem kobiety ciężarnej w 3 trymestrze ciąży , może ona uzywac zapiera? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • W ciąży zdecydowanie nie.

   • Witam czy zapper jest skuteczny przy koronawirusie i czy można go stosować podczas kuracji lekami mam na myśli antybiotyki czy nie osłabia ich działania i na którym zakresie.Jak odczytywać częstotliwości w książce H.Ckark w Hz czy kHz bo sam nie wiem.

    • Zapper niszczy wirusy, zapewne też koronawirusa, choć nie jesteśmy w stanie tego udowodnić bezpośrednio.
     Branie jakichkolwiek leków, w tym antybiotyków, nie jest żadną przeszkodą – zapper można stosować równolegle i nie osłabia żadnych leków.
     Zapper ma częstotliwości obejmujące wszystkie patogeny – od bakterii, poprzez wirusy, grzyby i większość pasożytów, więc nie ma potrzeby wczytywania się w dokładne dane. Częstotliwości są podawane w kHz.

 19. Stosowanie u małych dzieci

  Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy u 15 miesięcznego dziecka można wykonywać zabiegi? Jeśli tak, to ile minutowe?

 20. WITAM, proszę napisać jak stosować bio zappera u psa -waga 7 kg, ma 6 lat , ma liczne bakterie w moczu ma krwiomocz

  • Rączki zappera trzeba przymocować w dwóch miejscach (zwilżonych wodą) bez sierści (lub podgolić) i stosować na początek 1 x, a po przyzwyczajeniu – 3 x dziennie.

   • Witam dziękuję za odpowiedź ,ale jeszcze mam wątpliwości czy mogę od razu zastosować całą serię, czyli 3xpo3 minuty z 20 minutową przerwą

    • Najlepiej zacząć od 9 minut co drugi dzień i stopniowo zwiększać do 9 x 3 (a w pewnych wypadkach więcej). Organizm musi się przyzwyczaić do sytuacji, kiedy w organizmie powstaje wiele odpadów, które wątroba musi usunąć.

   • dlaczego zapper owiniety wilgotnym papierowym ręcznikiem, barwi go na kolor zielonkawy podczas użycia? czy to jest normalne? poza tym wkladajac zapper pod pachy, po uzyciu dostaję swędzącej wysypki w tych miejscach.

    • Tak reaguje miedź. Natomiast swędzenie pod pachami ma miejsce wtedy, gdy organizm jest zakwasza – wtedy wytrąca się kwas i podrażnia skórę.

 21. Dzien dobry,

  Czy ktos sie moze orientuje czy zapper mozna zabarac do samolotu w bagazu podrecznym?

  Z gory dziekuje za odpowiedz.

  • Ja przewoziłam zappera w zeszłym roku na jesieni. Oczywiście wzbudził wielkie zainteresowanie co to? Ale po wytłumaczenie przepuścili ponieważ jedna pani celnik coś o tym słyszała wcześniej. Ponieważ nigdy nie wiadomo na kogo się trafi lepiej wcześniej zadzwonić do nich i się upewnić.

 22. Jak często należy wykonywać doładowanie orgonem zappera BIO?
  Czy jest to czynność konieczna?

 23. Czy można zaleczyc gronkowca złocistego zapperem i wjaki sposob

 24. Witam 🙂 Prosze o pomoc w wyborze zappera który bedzie uzywac cala rodzina w zroznicowanym wieku ( od 5 do 85 lat ) Kompletnie sie nie znam rodzajach zapperow ale wiem do czego bylby potrzebny. Przede wszystkim do oczyszczania organizu z pasozytow, bakterii, plesni i grzybow i roznych patogenów. Gdyby mial jeszcze dodatkowe funkcje jak wzmacnianie organizmu byloby super. Bede bardzo wdzieczna za konkretna sugestie z panstwa strony 🙂

  • Do tych celów idealny jest zapper 3 pozycyjny BIO.

   • Witam. Jak stosować zapper bio u dziecka 9 i 14lat przy astmie i przyziębieniu. Czy mogę go używać przy zapaleniu oskrzeli i płuc u dzieci.

    • 2 do 3 sesji dziennie (każda łącznie po 9 min). I jak najbardziej przy stanach zapalnych! Natomiast jeśli nie zrobi się tego w pierwszej fazie stanu zapalnego to zapper może nie nadążyć z niszczeniem patogenów bo się błyskawicznie rozmnażają. Oskrzela i płuca – w tym wypadku najlepiej jest odkręcić kabelek z jednej rączki i trzymać go w ustach, a samą rączkę (tą z przewodem) – w jednej dłoni.

   • Czy jedna sesja to pełny cykl 3 razy po 9 minut z 20 minutowymi przerwami.

    • Tak – chodzi o to by w ciągu dnia wykonać właśnie 3 takie 9 minutowe cykle – najlepiej z 20 minutowymi przerwami (lub nieco większymi jeśli nie mamy takiej możliwości).

  • Witam, nam problem z torbielem wokół zęba. Czy zapper jest w stanie mi pomóc? A może zna ktoś inne skuteczne metody?
   Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 25. Mam pytanie odnośnie wyeliminowaniu może ktoś sobie z tym portadził przez zapper i coś jeszcze – chlamedia pneumonea ( generalnie objawia sie to suchym kaszlem bez uzasadnienia i przewlekłymi problemami z zatokami – ból , ciężka głowa , rozbicie całego ciala – jak przy chorobie) – prosze o porade. Dziękuje.

 26. Witam jak stosowac zapper 3 pozycyjny bio u dziecka 4 letnirgo. Czesto bakterie moczowe i brzuszne. Np helicobakter , proteus.

  Dziekuje

  • Stosujemy raz dziennie na 3 zakresach po kolei, czyli po 3 min na każdym zakresie co daje łączny czas ok. 9 min.

  • Helikobakter wyleczyłam u syna zapeerem J. Taratajcio, stosuje się 3 razy dziennie po 1 zabiegu przez 3 minuty na każdym z trzech zakresów, przerwa między zakresami 20 min czyli taki jeden cull to około 50 min przez tydzień, potem dwa tygodnie dwa razy dziennie potem 3 tyg 1 raz dziennie, po każdym cyklu należy wypić 100 ml kwaśnego mleka lub inny napój probiotyczny. Dodatkowo podawałam synowi przez ten czas grawiolę 1 kapsułkę dziennie i geriforte zestaw ziół też 1 kapsułkę i 1 gram witaminy C ( less L-askorbinowy

  • Czy ładowanie zappera BIO jest konieczne?

 27. ….jesli chodzi o ziola herbs to najlepszy jest -ANDROGRAPHIS ziola zabijaja kretka bolerii, w formie plynnej albo duzo capsulek !- RDESTOWIEC JAPONSKI tez ! WROTYCZ – ale trzeba 3 lata pic codziennie wywary ! -podobne dzialanie-czystek, lub vilcakora podnosi bialka ktore zwalczaja bolerie i inne – czy szczec tego nie wiem podobno troche pomaga , zero cukru bo one odzywiaja bacterie,zero miesa – jak najmiej nabialu ! ja walczylem z tym 30 lat wiec jestem znawcza boleriozy he he przechodzilem rozne terapie najlepsza dla mnie to sauna ,post i ziola serio ! od kilku lat jestem bezobjawowy i nawet western blot IGG i IGM pokazuje ujemne ! LTT tez uemny a to najdokladniejsze badanie i w ogole czuje sie juz normalnie ! dzieki bogu . bo bolerioza czy neuro- bolerioza prowadzi na ….cmentarz ! powodzenia dzieciaki . nie poddawajcie sie .

 28. Poszukaj choroby, która wywołuje zapalenie zatok.

  Wg pewnej grupy lekarzy, kłopoty z zatokami to działalność wybranych pasożytów w organizmie.

 29. Od 5 lat, z prawie 2-letnią przerwą (była bezobjawowość i nawrót choroby), łykam antybiotyki (metoda ILADS).

  Niestety, ale objawy boreliozy dalej się utrzymują. Dlatego szukam skutecznej alternatywy antybiotyków (2-4 różne, brane w większych dawkach, niż stosują “normalni” lekarze).

  Myślałem o ziołach, ale zielarze głównie prześcigają się w wymyślaniu skutecznej mikstury. Przez co, czuję się podobnie jak pacjent lekarza ILADS, który także na mnie eksperymentuje. Mam wrażenie, że wszyscy “mądrzy tego świata” na nas eksperymentują.

  I mam pytanie – czy ktoś wyleczył boreliozę zapperem? (ze wspomaganiem czy bez antybiotyków, ziół etc.)

  • tak Maćku wyleczyłam.Kiedy zgłosiłam się do lekarza ,miałam rumień ok.20 cm,wziełam antybiotyki przez 2 tyg.i pojechałam do Poznania do Centrum Leczenia Boreliozy.Wówczas jeszcze nie słyszałam o zapperze. Wypozyczano mi go za….250 zł tygodniowo przez parę tygodni, Zważywszy że mieszkam 400 km od Poznania leczenie kosztowało kilka tys. zł. Wspomagałam się tez ziołami /np nalewki ze szczeci/.To było 4 l temu, pozdrawiam i życze zdrówka .

  • tak wyleczona borelioza 12 lat temu- zapper był jednym z elementów leczenia, leczenie bez antybiotyku, w domu, przychodnia i gabinet biorezonansu to dwa niezależne miejsca wykonywania testów sprawdzających stan zdrowia …… ale ja miałam w jednym czasie 3 wirusy a właściwie 4 licząc jeszcze opryszczkę, która niby krzywdy nie robi ale osłabia, reszta wirusów to duże sprawy …… no i najważniejsze bezcenna wiedza, którą zdobywa się na ten temat w trakcie leczenia, można szybko wrócić do zdrowia tylko trzeba chcieć

 30. A które jogurty i kefiry są zdrowe?

  Mam kolegę, który pracował w fabryce “pewnej, znanej” firmy, która produkuje m.in. jogurty. Powiedział, że nigdy nie kupi w sklepie ani jogurtu ani kefiru. Co najwyżej, sprezentuje go swojemu wrogowi.

  Wobec powyższego – co należy jeść, żeby utrzymać w formie florę bakteryjną?

 31. od samego zappera nie ma skutków ubocznych, badania krwinek nie wykazały żadnych zmian, ani leukocytów, ani hemoglobiny, za to od toxyn, które powstają przy zappowaniu moze być osłabienie i katary i temp36,6- 37 wieczorem, ale to tak ma być, ma być czyszczenie całkowite i kompletne 3 mc i potwierdzone badaniami Volla potem.
  Najlepiej używać chusteczek do demakijażu są wytrzymałe i łatwo nasiąkają wodą, a pod pachami nie ma nadparzeń lekkich.

 32. tak, zapper niszczy boleriozę bardzo łatwo tylko trzeba postosować 6-9 razy zamiennie przez 3 mc, plus zioła po łyżce z każdego
  piołun,
  tymianek
  ostropest plamisty
  Olej z wątroby rekina Bio Marine- nie sprzedaję wypróbowałam to wszystko, a olej by krew nie straciła na jakości
  czystek 3 litry picia, by układ limfatyczny sobie poradził
  soki owocowe cytrusy dla usuwania toxyn
  paraherb 4 tabletki dziennie 3 mc
  potakiej kuracji zrobić badania volla ponownie

 33. biorezonans to rodzaj badania, a zapper to terapia

 34. Syn choruje od ośmiu lat na gronkowca złocistego zdiagnozowanego przez pobranie wymazów na skórze pleców i w gardle i w nosie. Ile syn już zaliczył lekarzy i antybiotyków i bez rezultatu wyleczenia się z tej bakterii. Prosiłbym bardzo o doradę jak się pozbyć tego gronkowca. Który tak bardzo utrudnia życie.

  • gronkowiec złocisty to najtudniej wyleczalny podobnie jak HPV, ale da się, 3 mc 9 razy zapper po 9 minut, tak by się nazbierało 1,5 godziny działania samego prądu na ciało.
   antybiotyki usuwają 80 % bakterii,a zawsze zostaje 20 % i się to nosi latami, nie trzeba się zarażać nawet od innych by się aktywował, każdy z nas z dzieciństwa nie został należycie wyczyszczony bo nie było takich metod, ale teraz już jest zapper i zioła.
   Na gronkowca same zioła nie działały, zmniejszyły tylko liczebnosć o 50 %, ale w stawach nadal był. a po zapperze nic, czysto!!

   • Katarzyna,
    Tez mialas problem z gronkowcem i wyprobowalas zapper na sobie? A ktory rodzaj zappera kupilas? Bo ja sie w nich troche gubie, nie wiem, ktory rodzaj wybrac, tyle ich jest i jeden ‘lepszy’ od drugiego…

  • gronkowca złocistego pozbyłam szybko siedząc w dymie z brzozy po 40 min przez 7 dni
   zrobić ognisko z parę pociętych szczap brzozy polewając wodą deszczową bo ma być dym a nie ogień
   ma iść do oczy – bardzo szczypie i tak ma być wdychając go głęboko jak tylko idzie przez usta
   i całe ciało ma być w tym dymie – 100 procent pozbycia się tego diabła.
   cały cza nie da się wytrzymać wychodziłam z klepiska często żeby łyknąć powietrza świeżego i znowu do dymu.
   polecam Helena – Tombak też o tym pisze

  • Barbara Kazana podaje nalewkę, którą można sobie samemu przyrządzić na gronkowca.

 35. dziękuję za informację czy jeśli zakupie zapper klasyczny 3 pozycyjny to może z niego korzystać cała nasza rodzina – 2 osoby dorosłe i córka, czy córka powinna mieć swój własny.

  • Może korzystać cała rodzina, ale jeśli są jakieś choroby zakaźne, czy np. skórne, to trzeba dezynfekować rączki/elektrody.

   • Jak jest z dziecmi np. w wieku 2 lata, 7, 10 lat. Podejrzenie owsikow i lamblia wyszla z krwi, czy mozna u nich stosowac biorezonator max? Jak często i jak długo? Czy przy przeziębieniu też možna u nich zastosować biorezonator?

    • Mozna stosować zapper od 3 lat w górę – chodzi o odpowiednią masę ciała. Owsiki – powinno sie wspomagać suplementami bezpiecznymi dla dzieci – np. Pau D,arco.
     Infekcje – jak najbardziej – do 3 cykli z przerwami max. 30 min.

    • A jak często powtarzać przy owsikach i lamblli kuracje u 7 i 10latki? Raz dziennie jeden cykl? Przez jaki okres czasu?

     Czy dwuletnie dziecko można trzymać na rękach i stosować biorezonator u siebie, moze pomóc dziecku przy infekcji?

    • 3 x dziennie (na początek jednak rzadziej by sie przyzwyczaił organizm). Po ok. 2-3 tygodniach można zwiększyć do 4 x dziennie.
     Ja u swojej 5 latki przy ostrych infekcjach dochodzę do 5-6 zabiegów dziennie z 20 minutowymi przerwami (wtedy ostro tłucze sie wirusa), ale ona jest przyzwyczajona, a ja wiem, że przedawkować się prawie nie da.
     Robi się do skutku. Warto przed a potem po ok. 1-2 miesiącach zrobić tzw. Vega test. Widać wtedy co się w organizmie dzieje (czy nie ma przy okazji np. drożdżycy, co jest częste).
     Sama kuracja na owsiki wymaga też wprowadzenia sterylności

 36. Czy aby naładować elektrodę orgonem trzeba ją odkręcać od drugiej? czy mogą być połączone? Czy po naładowaniu orgonem można nią doładowywać siebie podczas zappowania czy lepiej nie łączyć tych dwóch funkcji?

  • Można odkręcić przewód od rączki(tak jest wygodniej) ale nie jest to konieczne. Można też łączyć obydwie funkcje – zappowanie i jednoczesne energetyzowanie organizmu.

 37. Po naładowaniu w ziemi elektrody jak długo utrzymuje się w niej energia? pytam czy trzeba ją w jakimś krótkim czasie wykorzystać czy owinięta w foli może pozostać jakiś czas?, rozumiem że dotknięcie dłonią rozładowuje elektrodę, czy jest może jakiś szczególny sposób przekazywania orgonu do ciała, jeśli tak w którym miejscu na ciele przystawia się elektrodę i na jaki czas?
  Pytanie o leczenie w przypadkach infekcji ogólnoustrojowych np grypy czy przeziębienia, gdzie w takich przypadkach przykładać elektrody?
  I jeszcze jedno pytanie w sprawie zatok, chciałem się upewnić czy dobrze zrozumiałem, jedną elektrodę trzymamy w ręku a w drugiej odkręcamy kabel i końcówkę tego kabla wkładamy do buzi? czyli kabelek w buzi i jedna elektroda w ręce, tak nietypowo?
  Dziękuję

  • Jeśli elektroda jest owinięta w folię to będzie trzymała energię dopóki jej nie weźmiemy w dłoń. Wtedy rozładuje się już po kilku minutach i nie jest istotne gdzie ją dotkniemy do ciała.
   Tak – wypadku zatok trzymamy jedną elektrodę w dłoni, a przewód w ustach. Podobnie przy zaziębieniu czy grypie. Zawsze staramy się by rączki zappera były przykładane jak najbliżej chorych miejsc – np. pod stopami w przypadku grzybicy stóp itd.

   • I tak samo stosuje się w 3 zakresach? Przy przeziębieniu ile cykli sie stosuje? Do ustapienia objawów? U dzieci do buzi też można?

    • Zawsze 3 zakresy (i 3 x dziennie) – to jest pełny 9 minutowy cykl (x 3 w ciągu dnia). Nie przerywamy aż do czasu całkowitego zaniku infekcji, bo inaczej znów patogeny się zaczną mnożyć.

   • Dziękuję a u dzieci do buzi też można?

    • Niekoniecznie – to jest raczej dla dorosłych, bo mają na dłoniach twardą skórę i wtedy prąd słabo płynie. Choć np. moja 5 letnia córka bez oporów trzyma w ustach końcówkę odkręconego kabelka, a ja wiem, że to jest skuteczniejsze. Jednak dzieci mogą tego nie akceptować.
     Wystarczy trzymać zapper w dłoniach – powinny być trochę zwilżone. Baterię trzeba jednak zmieniać po ok. 3 tygodniach – prąd musi mieć odpowiednie napięcie i znakomite warunki do przepływu. Jeśli ktoś działa ze starą baterią i suchymi dłońmi to nie będzie żadnego efektu.

 38. Jak wygląda ładowanie czy zapper czerpie energię z otoczenia wsadzając go do ziemi w donicy stojącej w mieszkaniu na parapecie na zewnątrz?
  Czy musi mieć kontakt z matka ziemią

  • Tak – można doładowywać zapper orgonem wkładając go do donicy z np. kwiatami – minimum na 2 godziny.

   • Czy prąd zapiera przechodzi przez wewnętrzną część płuc i czy jest to bezpieczne podczas zappingu z końcówką antenową aby się nie poparzyć ile cykli należy robić przy zapaleniu płuc

    • Przechodzi przez całe ciało i jest to bezpieczne – zapper jest zasilany baterią i jedyne wrażenie, gdy końcówkę nakrętki trzyma się w ustach to lekkie szczypanie.
     Cykle – zaczyna się od 1 dziennie – trzeba się przyzwyczaić, potem 3 x dziennie i można zwiększać ilość cykli nawet do 6-8 dziennie. Ja przy grypie robiłem 9 x dziennie i wystarczyły dwa dni na pozbycie się problemu. (Dodam, że oczywiście należy przy zapaleniu płuc realizować wszystkie zalecenia lekarza).,

 39. Czy Zapper Bio ma identyczne wlasciwosci plus wiecej jak Zapper nunczako3-zakresowy poniewarz w moim przypadku potrzebuje do niszczenia w wewnatrz a nie na zewnątrz

 40. Na mnie zadziałał rewelacyjnie sam zdziwiłem się co we mnie siedziało

  • Witam, mam pytanie jak stosować zapper i, który najlepiej przy grzybie candida i możliwie innych pasożytach i robakach? Dziękuję za odpowiedz

   • Zapper BIO, natomiast przy b. dużych pasożytach (tasiemiec itp.) – wersja MAX.

   • A ile jest dostarczane jednostek Bovisa po jednym naładowaniu wersji Bio i ile razy w ciągu dnia i miesiąca można się bezpiecznie doładowywać i czy się kumuluje energia czyli jeżeli 3razy w dniu to też tyle się podniesie i ile można podnieść

    • To zależy od miejsca ładowania – dobrze jest sprawdzić samemu. Ładuje się 1 – 2 x w tygodniu po 1-2 godz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *