UA-48407778-1

Zapping

Na czym polega zapping

zapper-nunczako-z bokuElektroniczne zwalczanie chorób Hulda Clark określiła mianem „zapping”, (od angielskiego „zap” – „zaatakować, zabić, zniszczyć”) i polega na oddziaływaniu na znajdujące się w organizmie zarazki prądem elektrycznym o określonej częstotliwości.

Skutecznie działający generator prądu (zapper) powinien mieć następujące parametry pracy:

 • Napięcie między 5 a 10 V generowane przez zwykłą baterię, częstotliwość 10 – 500 000 Hz, czas pracy (jeden zabieg) – około 7 -9 minut
 • Sygnał powinien być przesunięty dodatnio, niesymetrycznie względem polaryza­cji zasilania

Sposób użycia zappera

zapper-nunczako-widok-z-góryPierwsza sesja wykonana zapperem zabija bakterie, wirusy i pasożyty, jednak z tych ostatnich uwalniają się drobnoustroje, które wcześniej je zainfekowały, zatem sesję należy powtórzyć.

Ponieważ część wirusów mnoży się ponownie, należy wykonać również drugą i trzecią sesję. Każda z nich powinna trwać około 7 minut, a przerwy między nimi – około pół godziny. Jeśli nie zostanie wykonana trzecia sesja może wystąpić ból gardła, katar itd., czyli klasyczne objawy zaziębienia.

Wirus rezydujący wewnątrz robaka nie ginie dlatego, że prądy wysokiej częstotliwości wędrują po powierzchni ciała pasożyta, które ekranuje jego wnętrze. Fakt ten powoduje, że zapping ma ograniczone działanie na bakterie znajdujące się w jelitach, czy żołądku, bowiem prąd płynie po ich ściankach, a nie wewnątrz jelit.

Ponieważ prąd elektryczny nie wybiera bakterii dobrych i złych powyższa sytuacja powoduje jednocześnie zachowanie pożytecznych bakterii jelitowych. Jednakże wyrównanie stanu flory bakteryjnej należy wspomagać spożywając – najlepiej domowego wyrobu – jogurt i maślankę.

Podsumowując, Hulda Clark pisze tak:

zapper„Możliwość pozbycia się bakterii oraz innych intruzów za pomocą prądu elektrycznego staje się realna przy założeniu, że przeprowadzisz trzy siedmiominutowe sesje. Nie potrzeba wybierać poszczególnych częstotliwości…  Nie ważne, jaką częstotliwość się ustawi (w granicach rozsądku) – w ciągu 7 minut wyginą wszystkie drobnoustroje: motylice, obleńce, roz­tocze, bakterie, wirusy i grzyby, nawet przy napięciu 5 woltów.”

Bezpieczeństwo i przeciwwskazania

W swojej książce Hulda Clark wyraźnie zaznacza, że nie stwierdziła żadnego negatywnego oddziaływania zabiegu zappowania na organizm ludzki, ale też mówi o konieczności prowadzenia dalszych badań w tej kwestii:

„Nie zaobserwowałam żadnego wpływu na ciśnienie krwi, przytomność umysłu, temperaturę ciała. Zabiegi nigdy nie powodo­wały bólu, a wręcz przeciwnie – ból często ustawał. Nie dowodzi to jednak całkowitego bezpieczeństwa – nawet mimo faktu, że napięcie pochodzi z małej, niegroźnej 9-woltowej bateryjki. Należy dokładnie zbadać w tych warunkach procesy podziału czerwonych ciałek, agregacji płytek krwi i inne funkcje biologiczne, które powiązane są z powierzchniowymi ładunkami elektrycznymi błon komórkowych.”

Sesje zappowania można uznać za bezpieczne dla ludzkiego organizmu bowiem częstotliwość ludzi mieści się w zakresie od 1520 do 9460 kHz, natomiast zakres działania generatora (zappera) mieści się w przedziale od 77 do 900 kHz. To właśnie w tym zakresie niszczone są robaki, bakterie i grzyby. Dla nich jest to częstotliwość śmiertelna.

Natomiast sesji zapperem nie powinno wykonywać się w przypadkach ciąży, wszczepionego rozrusznika serca i epilepsji.

Zapper Nunczako – czytaj dalej >>

35 komentarzy

 1. Witam,
  Czy terapia zaperem będzie skuteczna przy problemach z pęcherzykiem żółciowym?
  Chodzi o sporadycznie przytrafiającą się kolkę i zdiagnozowaną kamicę przewodów żółciowych
  Czy zapper może pomóc w rozpuszczeniu złogów?

 2. czy zapper działa na kurzajki

 3. czy zaper leczy zmiany hipoechogeniczne na trzustce sr.do mm

  jak to leczyć

  • Nie, jedyną funkcją zappera jest unieszkodliwianie patogenów (a nie leczenie), jeśli problem zdrowotny związany jest z obecnością patogenów, to mamy do czynienia z usuwaniem przyczyn problemów.

 4. Dariusz Ciesielski

  Witam. Który zapper będzie dobry na przywry? Pozdrawiam.

 5. Czy moge użyć do zappowania generatora elektrycznego siunus lub prostokąt? Napięcie i częstotliwości wyjściowe regulowane

 6. Witam zakupiłem biorezonator i postanowiłem wymienić baterię.
  Z ciekawości zmierzyłem miernikiem na nowej baterii i
  1 zakres 3.53 V
  2 zakres 3.33 V
  3 zakres3.14 V oczywiscie prad zmienny
  nowa bateria 9.6 v
  Wedlug instrukcji napiecie minimalne 3.8V. Czy to jest awaria sprzętu ?

 7. Którym zaperem zabiję helicobacter pyroli,candidę i włosogłówkę?

 8. Czy zapper zabija też wszy u dzieci?

 9. Paciorkowiec i gronkowiec

  Witam,
  mam stwierdzoną obecność w organizmie : paciorkowca ropnego i gronkowca.
  Jak skutecznie przeprowadzić kurację zapperem ?

  Pozdrawia Viola

  • Proszę zastosować zapper 3 pozycyjny. Zacząć od 3 sesji dziennie i zwiększyć do 5-6. Pytanie gdzie rezyduje gronkowiec – jeśli w górnej części ciała, to zamiast trzymać rączki/elektrody w dłoniach należy odkręcić przewód od jednej rączki i jego końcówkę trzymać w ustach – prąd lepiej działa jeśli płynie blisko zakażonych miejsc.

 10. Dzień dobry,
  Proszę o informację, który zapper będzie najskuteczniejszy przy przewlekłym bakteryjnym zapaleniu pęcherza (paciorkowiec kałowy).

 11. Dzień dobry
  Chcę zakupić zapper, nie wiem tylko jaki. Potrzebujemy czegoś na grzyby i pasożyty.
  Będę wdzięczna za odpowiedź.

 12. Dlaczego na e-maila odpowiedź dla 2511 z 18 września 2018? Mnie też to interesuje.Szczególnie który na grzyby w zatokach przynosowych? Pozdrawiam.

 13. Witam którym zaperem można unieszkodliwić tasiemca uzbrojonego, rybiego ,glistę ludzką,węgorka oraz grzyba proszę o pomoc w wyborze zakupu niestety mam tych w sobie jak je wytępić lub osłabić oraz czy jest możliwość wysyłki poza granice kraju dlo innej osoby .Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *