UA-48407778-1
Wysokie maszty z antenami 5G i pustynna spękana ziemia bez roślinności i zwierząt szare ponure tło

Zatrzymać 5G! Apel naukowców

Apel o zatrzymanie wprowadzania sieci 5G ogłosili naukowcy, lekarze, organizacje ekologiczne i obywatele z całego świata. Adresatem apelu są: ONZ, WHO, EU, Rada Europy i rządy wszystkich krajów. Naukowcy wzywają do natychmiastowego zaprzestania wdrażania sieci bezprzewodowej 5G, w tym satelitarnej.

Jak piszą naukowcy – udowodniono, że promieniowanie RF jest szkodliwe dla ludzi i środowiska i podkreślają:

Wdrożenie 5G stanowi eksperyment na ludzkości i środowisku, który zgodnie z prawem międzynarodowym jest określany jako przestępstwo!

Zatrzymać 5G – przestępczy eksperyment na ludzkości

Promień z ulicznej anteny 5G uderza w głowę uśmiechniętej i stojącej z telefonem kobiety która nie wiem że wystawia się na promieniowanieFirmy telekomunikacyjne na całym świecie, przy wsparciu rządów, rozpoczęły instalowanie sieci bezprzewodowej piątej generacji (5G). Ma to doprowadzić do bezprecedensowej zmiany społecznej w skali globalnej.

Będziemy mieć „inteligentne” domy, „inteligentne” firmy, „inteligentne” autostrady, „inteligentne” miasta i samojezdne samochody.

Praktycznie wszystko, co posiadamy i kupujemy, od lodówek i pralek po kartony na mleko, szczotki do włosów i pieluchy dla niemowląt, będzie zawierało anteny i mikroczipy oraz będzie połączone bezprzewodowo z Internetem.

Każda osoba na Ziemi będzie miała natychmiastowy dostęp do superszybkiej komunikacji bezprzewodowej o małych opóźnieniach z dowolnego miejsca na planecie, nawet w dżungli, na oceanach, czy na Antarktydzie.

Nie wszyscy wiedzą, że spowoduje to bezprecedensową zmianę środowiska w skali globalnej. Nie sposób przewidzieć planowanej gęstości nadajników częstotliwości radiowych.

Oprócz milionów nowych stacji bazowych 5G na Ziemi i 20 000 nowych satelitów w kosmosie, według szacunków 200 miliardów transmitujących obiektów będzie częścią Internetu rzeczy do 2020 roku, a bilion obiektów kilka lat później.

Zatrzymać 5G i ujawnić badania naukowe ujawniające szkodliwość promieniowania

Pomimo powszechnej propagandy, szerzonej przez koncerny telekomunikacyjne, dowody na to, że promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF) jest szkodliwe dla życia, są już przytłaczające.

Badania kliniczne wykazały, że promieniowanie RF powoduje uszkodzenie DNA u zwierząt i roślin. Naukowcy wykazali, że zanieczyszczenie elektromagnetyczne jest jednym z głównych powodów gwałtownego wzrostu chorób cywilizacyjnych – raka, chorób serca czy cukrzycy.

Baza literatury naukowej dotyczącej szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego liczy już ponad 10 000 recenzowanych badań.

Zatrzymać 5G znaczy uratować ludzkość i planetę

wysoka antena z nadajnikami 5G stylizowana na palmę a obok prawdziwa palmaJeśli plany branży telekomunikacyjnej dotyczące 5G zostaną zrealizowane, żadna osoba, żadne zwierzę, żaden ptak, żaden owad ani żadna roślina na Ziemi nie będzie w stanie uniknąć szkodliwego promieniowania 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Nie będzie już na Ziemi miejsca, gdzie można będzie się przed tym promieniowaniem schronić. A promieniowanie to jest dziesiątki, a nawet setki razy większe niż te, które istnieją obecnie.

Plany globalistów wprowadzenia globalnej sieci 5G grożą poważnymi, nieodwracalnymi skutkami dla ludzi i trwałymi uszkodzeniami wszystkich ekosystemów Ziemi.

Należy podjąć natychmiastowe działania w celu ochrony ludzkości i środowiska, zgodnie z imperatywami etycznymi i umowami międzynarodowymi.

Apel podpisało już ponad 300 000 ludzi na całym świecie. Ty też to możesz zrobić tu:

APEL: STOP 5G!

Źródło:

5gspaceappeal.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *